Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam odigrao na sirem tiketu H2 na +12.5 u Millenniumu po 1.40. Ne kapiram da je San Francisco odjednom toliko jak (ne poznajem tako dobro ekipe kao ranije, ali...).

Link to comment

NHL lagano, no NBA ponovo pada. Ne kapiram da ne dolaze  "u glavu" ovi mecevi sa dvocifrenim hendikepom. Na koju foru ovi autsajderi dobijaju, nije mi jasno. Vidim sinoc Zvezda sa slicnim hendikepom, lagano razbija do poluvremena; par iz Italije isto. 

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (NHL 1/1, NBA 0/1). NHL lagano cak i sa suzenim izborom (prosli bi i dvoznaci). NBA stvarno tezak za uklopiti. Ponovo pada fiks tik preko 1.10 (dvocifreni hendikep), sto meni stvarno nije jasno. To su mecevi gde ja ocekujem 20 razlike, no odigram oprezno da ne budem drcan. Razumem da uleti jedno iznenadjenje, no dva pada u 4 dana su neverovatna stvar.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Colorado 5+ (OT&SO)

Boston-Florida 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,49.

Teski parovi danas. Kada je izbor pao na Boston (imaju dobar napad, ali su ipak defanzivno orijentisani), onda se to sigurno moze zakljuciti. Pittsburgh je bio ocigledno resenje, no Crosby ne igra zbog povrede, a aut su i Letang i Hornqvist, pa sam ipak preskocio.

 

Prateci tiket, Montreal 1X, Boston 1X, Pittsburgh 5+ (OT&SO), St. Louis 1X, Vancouver 5+ (OT&SO), Anaheim 1X, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 5,30.

 

 

NBA

 

Phoenix-LA Lakers >212.5

Indiana-Oklahoma >205.5

 

Kvota 2,16.

Moj pokusaj igranja fiksa je kao i obicno neslavno propao. Poeni pa kako mi bude (fiks eventualno na nekom sirem tiketu).

 

Siri NBA tiket, Philadelphia >209.5, Miami >211.5, Utah >209.5, Chicago >205.5. Kvota 4,51.

Link to comment
9 minutes ago, Nesh said:

San Francisco izjednacio sekund pre kraja, Seattle pobedio u produzetku, a ja igrao cistu dvojku u regularnom delu. Klasika. Propade lepa kvota.

Imas skoro svuda pobednika sa produzetkom (Mozzart znam da nema) ili kontra hendikep. Meridian ima cak i dvoznak.

Edited by Miljenko
Link to comment
4 minutes ago, Miljenko said:

Imas skoro svuda pobednika sa produzetkom (Mozzart znam da nema) ili kontra hendikep. Meridian ima cak i dvoznak.

 

Nema Maxbet, a tu imam para na racunu (imam racun i u Meridianu, ali tamo retko igram, trenutno nemam nista na racunu), a u Mozzartu sam odigrao pesacki tiket jer je bila velika kvota.

Nema veze, teramo dalje. :)

Link to comment

Tek je krenula NBA sezona, a vec se dugo ceka na kvote/granice.:dry: Na stranu sto ne mogu ni dabl da nadjem (2/10 bilans dablova do sada je neverovatan; to ni za tiket sa 5 utakmica nije zadovoljavajuce).

Kod NHL i kada promasim glavnu kombinaciju (kao nocas), prodje sirok tiket.:laugh:

Link to comment

0/2 (NHL 0/1, NBA 0/1), prosao je prateci NHL tiket (5+ kvota). Na hokeju je vecina meceva otisla u 5+ (racunajuci i produzetke), no ja nadjoh jedan koji nije; Winnipeg je ostao na nuli kod kuce, protiv golmana za koga prvi put cujem (pogledah sada, prvi mec na NHL nivou i shutout uz 40 odbrana, neverovatno). Siri tiket je prosao, mada to vise dodje kao utesna nagrada. NBA je nastavio los trend. Videh da je igranica na Indiana-Oklahoma stalno rasla, naravno da nisu dali ni 200 poena. Lose je kada glavni tiketi ne prolaze, no na vreme smanjih uloge. Ne vredi forsirati kada su rezultati losi.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Washington 5+ (OT&SO)

Vegas-Chicago 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,42.

Nisu mi se previse dopali ni danasnji parovi, pa nije bilo zaletanja sa ulozima.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers >223.5

Portland-Toronto >212.5

 

Kvota 2.25.

NBA dolazi izuzetno slabo do sada. Sinoc bi i fiks rutinski pao, posto je Denver porazen. Ponovo je malo falilo da oba tima sa dvocifrenim hendikepima izgube "u glavu" (Philadelphia jedva dobila). Nista tu meni nije jasno. Zato overi i teraj; dabl ima dosta vecu kvotu od onog sa fiksom, a i ne zavisim od jedne ekipe. Moram priznati da sam razocaran posto sam sa nestrpljenjem ocekivao pocetak sezone.

 

Prateci tiket, Memphis >212.5, Orlando >201.5, Boston >219.5, Minnesota >221.5, LA Lakers >217.5. Kvota 7,56.

 

Link to comment

0/2 (NHL 0/1, NBA 0/1). Ovo je jedan od onih perioda kada nista ne dolazi kako treba. Nocas padose najsigurniji NHL, odnosno NBA over. NHL mi je u oktobru doneo fin plus, te je ovo ocekivani pad izlaznosti. Na Houston-LA Clippers ubacuju 195 poena, uz procenat suta ispod 40%. Siri NBA tiket je bio blizu, no u Los Angelesu daju 34 poena u cetvrtoj cetvrtini.:laugh: NBA ima bilans 2/11 do sada na glavnim tiketima; cik da vidim da se to desi u MLB sektoru, pa makar igrao samo poene. Tja, ne zalecem se sa ulozima, proci ce i ovaj mesec.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

England-Montenegro 3+

Portugal-Lithuania 3+

France-Moldova 3+

 

Kvota 1,90.

Vracaju su Euro kvalifikacije, ura.:dry: To je tek muljava stvar za igru. Obicno stavljam dva 3+ meca maksimalno na tiket, no ovde su bas zicer parovi u pitanju, a nadjoh u Millenniumu finu ukupnu kvotu.

 

Prateci tiket, Albania H1(-1), Turkey 1X, Serbia H1(-1), England H1(-2), Portugal H1(-2.5), France H1(-3), Kuwait H1(-1.5), South Korea P/K2, Japan 2. Kvota 6,18.

 

 

NHL

 

Tampa-NY Rangers 5+ (OT&SO)

Edmonton-Colorado 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,42.

Dva na prvi pogled efikasna meca u najavi.

 

Siri NHL tiket, Tampa 1X, Florida 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Minnesota 5+ (OT&SO), Edmonton 1X, Anaheim 1X, Dallas X2, Los Angeles 1X. Kvota 12,05.

 

NBA tiket, Miami H2(+3.5), Milwaukee w1, Dallas >209.5, Phoenix >220.5, Denver w1. Kvota 4,08.

NBA nikad gori za igru, a prosao je skoro ceo mesec. Sve se nadam krenuce bolji rezultati, plusevi u serijama, ono sve neke kilave utakmice.

Edited by Miljenko
Link to comment

Miljenko, otvorio je meridijan kladionice i kod mene u Skoplju. Prosle nedelje su imali na sajtu sve NCAAF utakmice ali bez kvota i nista nije bilo u ponudi. Danas i juce nije bilo ovih MAC utakmica. Jesi li nekad video NCAAF kod njih? Nije pitanje samo za Miljenka, btw....  :)

Link to comment

Jesam. Pre dve nedelje sam odigrao neki optimistican tiket kod njih (petnaestak parova). Ranije sam igrao NCAAF kroz slobodnu igru singlove i dablove, no sada me mrzi da se cimam sa tim.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...