Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ih bas sam ti ja za tenis, morao sam sad da gledam koja je na kom mestu na listi i kakav skor imaju jedna protiv druge...Lepa kvota, u Maxbetu je 2.95, ali bolje da ti ne malerisem, jer ako odigram, od toga nema nista...:D

Nalupao sam olimpijske, valja sastaviti HTZ za nocas.

 

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 2/2, NBA 1/1, prosao je kombo tiket. Metiljav PL derbi, no udje 3+ nekako. NHL lagano; NBA takodje bez problema. Mogao sam NHL i NBA iskoristiti jos bolje, za neki siri tiket, no Islandersi oborise to. Dobro je ovo bilo. Jedina zamerka je da ovakvi rezultati trebaju da ulete kada odigram jace.

Danas nesto preko standardnih uloga.

 

 

Hokej

 

Pittsburgh-Winnipeg 5+

 

Salzburg-Dornbirn 5+

Medvescak-Villach 6+

 

Bremerhaven-Ingolstadt 5+

 

Rapperswil-Bern w2

 

Kvote, 1.25, 1.57, 1.55, 1.25.

Dok ja stigoh da odigram, oborise kvote na Bernu i Pittsburghu (bilo po 1.30); nase kladionice se i ovako ugradjuju previse i ni to im nije dosta. Nemci po statistici lice na rutinski plus, dok su ostalo prilicno verovatne stvari.

 

NHL + NBA, Dallas 5+, Nashville w2, Utah w2, Milwaukee >225.5, LA Clippers >225.5, Oklahoma >218.5. Kvota 9.52.

 

Fudbal + hokej, Tottenham 2+, Levante 2+, Plzen w1, Munchen w1, Eisbaren 5+, CSKA Moscow w2, SKA St. Petersburg w2, Ban. Bystrica 5+, HPK w1. Kvota 5.28.

Link to comment

Hokej 2/4. Moglo je ovo bolje, mada se tri prolaza kombo tiketa u nizu, desavaju dosta retko. Medvescak ponovo nisam iskoristio na pravi nacin ili je bolje reci da je Salzburg iznova zakazao. Bern tesno, ali prolazi; Bremerhaven rutinski. Minus u Pittsburghu je vec senzacija, neverovatnih 4-0 (ako nesto nisam ocekivao, to je da Winnipeg ne moze dati gol).

Danas nesto ispod standardnih uloga (dugo sam razmisljao sta i kako odigrati, a to je retko dobra stvar).

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Reading 3+

Everton-Lincoln City 2+

Blackpool-Arsenal 2+

 

Kvota 1.63.

Kupovi su uvek smor za igru, no probah jedan tiket, u nedostatku boljih resenja.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Calgary 5+

Toronto-Vancouver 5+

San Jose-Tampa 5+

 

Kvota 2.13.

Nisam mogao da se odlucim sta staviti u singlu, pa spojih sva tri para na kraju.

 

 

NFL

 

Dallas-Seattle H2(+8.5)

Houston-Indianapolis H2(+7.5)

 

Kvota 1.76.

Krece NFL playoff, te probah danasnje meceve sa najvecim raspolozivim hendikepom.

 

NBA tiket, Sacramento >233.5, Portland >211.5, Toronto >217.5, Denver >213.5, New Orleans >217.5. Kvota 10.49.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cekao sam Duckse i Vegas X za tiket sa tri iksa i tiket sa dva iksa, ali ne dodje. Nece me taj polsednji iks nikako. Za utehu proso HTZ.

Danas cu probati obe dvojke na NFL (Coltsi 2.20, Seattle 2.40 - kvote iz Mozzarta, u ostalim zemaljskim kladionicama koje pratim su manje). Cisti "troznaci", ali lepe kvote.

Edited by Nesh
Link to comment

Jebo me kup.:D Ne mozemo da natrpamo nizerazredni tim. Dobro je da sam stigao da gledam tek od 70. minuta; koji su djavo izlazili da igraju, ako ih mrzi (i to rezervni tim).

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NFL 1/1. Fudbal nastavlja po starom, najsigurnija stvar pada, ostalo dolazi (kilavih 2-0, protiv tima iz nizeg ranga je bas meh). Hokej odigrah presiroko; ja i pravljenje vecih kvota, to je uvek propast u najavi. Bonus je sto je Calgary neocekivano metiljav, u odnosu na kvalitet napada. NFL je dosao rutinski. NBA tiket pada za jedan poen na Rocketsima (5 overa); ne kapiram da oni i Portland ne mogu probiti 211.5, to je smesna granica skroz. Tja, da je dosao samo siri NBA tiket, to bi vec bio korektan bilans. Fudbal je bio siguran pad, dok se kod NHL meceva izglupirah.

Danas zategoh za raspoloziv budzet; hteo sam odigrati i jace od ovoga, ali je trgovina pred praznike zakazala ove godine.

 

 

Fudbal

 

Getafe-Barcelona 2+

Benfica-Rio Ave 2+

Braga-Boavista 2+

 

Kvota 1.71.

Sklopih tiket od tri para na kraju. Barsa igra protiv tima, koji ima samo dve 3+ utakmice do sada, te probah oprezniju varijantu. Uglavih ovde i Portugalce, nadam se da nece uleteti neke smor tekme.

Jaca grupa.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Chicago 5+

 

Winnipeg-Dallas 5+

 

Detroit-Washington w2

 

Kvote, 1.30, 1.40, 1.50.

Pingvini imaju priliku da se revansiraju Blackhawksima za onih 6 komada od pre nepunih mesec dana. Winnipeg i Dallas tradicionalno donose efkasne meceve. Washington je vezao 3 meca bez trijumfa, bitnijih povreda nema i ocekujem prekid lose serije.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NFL

 

Chicago-Philadelphia H2(+12.5)

 

Kvota 1.40.

Ne kapiram ovoliki hendikep (normalna varijanta 6.5) i ocekujem da ovo prodje bez ikakvih problema.

Kombo tiket.

 

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 3/3, NFL 1/1. Fudbal klasika, dve stvari prodjose, no Braga dobija samo 1-0. NHL uredno. Nije proslo bez napetosti, no najbitnije je da sve dodje na kraju. NFL ponovo dolazi kako treba. Ok je ovo bilo, mada ponovo nije prosao kombo tiket.

Danas standardna uplata.

 

 

NHL

 

Toronto-Nashville 5+

 

Montreal-Minnesota 5+

 

Chicago-Calgary 5+

 

Kvote, 1.35, 1.35, 1.30.

Odabrah 3 para iz danasnje NHL ponude. Toronto ima problema sa golmanima, pa verujem da ce morati igrati za gol vise. Montreal je dobar od starta sezone, dok se Minnesota budi. Chicago i daje i prima gomilu golova.

 

 

NBA

 

Houston-Denver >209.5

 

Kvota 1.50.

Izuzetno niska granica za ovako verovatan mec. Jeste Denver znao da zaredja sa minusima, no ovu granicu sumnjam da nece probiti.

 

 

Link to comment

NHL 1/3, NBA 1/1. NHL me nije odusevio, no mora uleteti i ovakvo vece. NBA over lagano. Ocekivao sam rutinskih 3/4, made je plus sto se nisam zaletao sa ulozima.

Danas malo preko standardne uplate.

 

 

NHL

 

Pittsburg-Florida 5+

 

Tampa-Columbus 5+

Winnipeg-Colorado 5+

 

San Jose-Edmonton 5+

 

Washington-Philadelphia w1

 

Kvote, 1.30, 1.56, 1.35, 1.42.

Uglavih i jedan fiks medju uobicajenim golovima, Fila nalazi nove nacine da gubi mec za mecom.

 

Hokejaski ticket, CSKA Moscow w2, Jokerit 4+, Boston w1, Buffalo w1, Montreal 5+. Kvota 6.60.

 

NBA ticket, Denver >204.5, Philadelphia w1, Indiana >202.5, Sacramento >225.5. Kvota 4.96.

Link to comment

Gledam kvote za NFL. Za vikend sam igrao sve dvojke, al Dallas zeznuo. Sada je kvota na sve dvojke u Mozzartu 154.01. :D Stavicu nesto sitno reda radi, mada je tesko zamisliti da to moze da prodje. Ali, recimo, dve dvojke, sto da ne?

NE ne deluje uopste ubedljivo, mislim da Chargersi nisu bez sansi da prodju (kvote 1.55  14.00  2.70).

Coltsi igraju dobro, nece to, bar mi se cini tako, biti lak posao za Chiefse ( 1.45  14.00  3.10). Vredi probati. Ako ne prodje, nece mi biti krivo, Chiefsi su zasluzili da igraju bar finale AFC.

Rams - Cowboys (1.30  15.00 4.00). Voleo bih da prodju Ramsi, na papiru su veliki favoriti, ali je kvota 4.00 prilicno primamljiva za rekreativnu igru.

Saints - Eagles (1.25 15.00 4.60). Sta reci, kvote i igre pre plejofa govore dosta, ali kad je Foles tu, sve je moguce. Da li ono odbijanje lopte od stative i precke i ispadanje iz gola znaci da je Phila opet on a mission from God? Bumo vidli.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 3/4. Pittsburgh, San Jose, Washington i Winnipeg lagano. Tampa je odigrala dobro, ali Columbus nije dao gol iz 30+ suteva. NBA tiket je pao na Denveru, skroz nepouzdani za poene. Solidan dan, mada je potreban kombo, da bih bio skroz zadovoljan.

Danas nesto ispod standardnih uloga.

 

 

NHL

 

Calgary-Colorado 5+

 

Kvota 1.25.

Od tri danasnja meca, ovo jedino lici na siguran over.

 

 

NBA

 

New Orleans-Cleveland >217.5

 

Houston-Milwaukee >219.5

 

Portland-Chicago >200.5

 

Kvote, 1.45, 1.50, 1.45.

Odigrah najnize raspolozive granice, mada su poeni prilicna lutrija u tekucoj sezoni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...