Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Na tv1000 neki Eastern promises, Vigo Mortensen glavni glumac. Onako teska prica, mucna, ali dosta dobar film, ima zenske i krv i sve sto treba. Vredi pogledati.

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

47 meters down, još jedna splačina tipa Shallows. Krajnje stupidno i nerealno do zla boga.

 

Sa druge strane Jungle skroz ok, odlična istinita priča o džungli. :D

 

Šalu na stranu, u pitanju jeste istinita priča o četvoročlanoj grupi koja se uputila da pronađe izolovano pleme, i naravno, nastaju problemi. Čak je i Hari Poter podnošljiv u glavnoj roli.  

.

Link to comment

what happend to monday, noomi rapace ... sci-fi, triler, dobar :) u vreme kada mozes da imas samo jedno dete, deda odgaja 7 identicnih bliznakinja koje dele jedan zvanican identitet. svaka se zove po danu u nedellji...jednog ponedeljka, Monday se ne vrati kuci

Link to comment

Meni Orijent ekspres bezveze, prilicno dosadan film uprkos vrhunskoj ekipi. Mozda bi onima koji ne znaju rasplet bio zanimljiviji, mada nisam siguran.

 

A i Buksovci su me neprijatno iznenadili. 2-3 puta sam se nasmejao, lose, prepun vulgarnog toilet humora (koji mi obicno ne smeta, ali ovde je uglavnom jako glup). Inace ih volim, ali film me bas nije kupio. Doduse, vecina ljudi u sali se uglavnom konstantno cepala od smeha, mozda je do mene.

Link to comment

Wind River se mozda malo naprasno otvorio na jedno kuc-kuc, verovatno se i Renner malo smrzo, pa je bio ko neki zimski Bourne, ali nista mi nije smetalo, uzivao u svakom minutu.

Gluma odlicna, nekoliko dobrih Fargo fazona, taman da razbije ledenu atmosferu i pejzaz + muzika za desetku.  

 

The Glass Castle me nije kupio uopste, bez obzira na istinitu pricu, sve mi je bilo nekako na silu, neuverljivo i prilicno dosadno. Woody Harrelson pregrejao u nastojanju da bude sto autenticniji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...