Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

...potrudi se :ajde: pročitaj pre filma, ili ako baš moraš posle, neku Sutru da uravnotežiš moral
Hoću, hoću, mada me je sad teacher podsetio da nisam gledao ni taj Beasts of the Southern Wild.
Link to comment
Beast of the Southern Wild, najbolji film 2012. Nadam se Oskaru za Kvenzejn Vilis i za režiju Bena Zejtlina. Remek delo.
odakle ti ovo, vidim da se na t**** javlja neka fake verzija koja trazi password
Link to comment
ne znam, mozda neko vidi nesto drugo u njemu. moguce je meni sve islo na qrac od pocetka.... jedino sto duzina nije problem, mada sam ja dosta u zen modu u bioskopu, mogu svasta da izdrzim sto se trajanja tice.
Ja sam generalno hladan prema Ketrin Bigelou, još i od ranije, čak mi ni onaj Point Break nije šoljica čaja™. Ali rešio sam, pogledaću ga, makar zato da bih mogao posle da ga unakazim na forumu. :)
Link to comment

ma ovo je takva propaganda bulja da ne vredi vise od uanlajnera ovde. mnogo su postenije pucacine tipa independece day i slicno nego ovakav pseudo moralisticki pile of shite...

Link to comment

ovo nije muski film, ovo je pokusaj da se napravi zenski film. ali avaj, zenske filmove pravi james cameron (aliens) a ne ona. ona pravi samo bezveze filmove (point break iskljucen)...

Link to comment
Bigelou se tripuje da je zena koja zna da pravi (muske) filmove, institucija bre.za kakvo je sranje samo dobila oskara prosli put, jebeno ludilo.
"izvuko" je bio Jeremy Renner a pogurao (joj karijeru, bukvalno) je bivši muž James Cameron <_<
Link to comment
"izvuko" je bio Jeremy Renner a pogurao (joj karijeru, bukvalno) je bivši muž James Cameron <_<
znam sve to ali ovo pravljenje epopeje ukazuje i na prilicnu dozu narcizma.
Link to comment
Beast of the Southern Wild, najbolji film 2012. Nadam se Oskaru za Kvenzejn Vilis i za režiju Bena Zejtlina. Remek delo.
ceka spreman zasutra. taman da izvetri vajcnbiir.
Link to comment

preletela preko movie 43.je l ono neka parodija? u smislu, ok, lose je ali svi koji su radili na filmu su skroz svesni da je lose i to i jeste ideja + they are owning it (ne k'o kyle mclaughlin onomad, kad je showgirls pukao, pa se vadio da je bio ubedjen da snima art house movie) ili...?ova formula za thumbnail postere da se patentira.silver linings playbook mi se svidja.mada... i dalje ne mogu da verujem da mi se svidja, moram jos jednom da pogledam. ocekivala sam neku secerlemu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...