Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ne, pa ne znam šta ti nije poznato, pošto si se onomad dičio svojim poznavanjem Forda i vesterna uopšte, tako da ti je sigurno poznata Vejnova biografija.

Link to comment

Ne, pa ne znam šta ti nije poznato, pošto si se onomad dičio svojim poznavanjem Forda i vesterna uopšte, tako da ti je sigurno poznata Vejnova biografija.

Naravno da mi je poznata, bas kao sto prepoznajem novokomponovano PC zgrazavanje nad vesternima, Fordom, Vejnom.

Nego, reko' aj' da pitam mozda naucim nesto, covek se uci dok je ziv.

 

Hommage za 1 velikog glumca:

Link to comment

U stvari, kad bolje razmislim, Vejn je bio kurac i kao glumac.

Ali najbolji kauboj ikada  :fantom:

 

Ima jedna duhovita fora u filmu kad Vejn drži zapaljivi govor protiv komunista na nekom političkom skupu. Ekipa komunista oko Trumba to posmatra, pa jedan od njih kaže: "I never knew that he's this good", a E. G. Robinsom mu odgovori: "Becouse he's not acting, that's him".  :)

Link to comment

Ima jedna duhovita fora u filmu kad Vejn drži zapaljivi govor protiv komunista na nekom političkom skupu. Ekipa komunista oko Trumba to posmatra, pa jedan od njih kaže: "I never knew that he's this good", a E. G. Robinsom mu odgovori: "Becouse he's not acting, that's him".  :)

Ovo nisam znao  :lolol:

 

Ti se, kobni, bolje sporazumeo sa namenskim, nego sa mnom. Da mi je samo znati šta sa mnom nije u redu  :huh:

Ja nisam u redu, ne brini  -_-

Link to comment

Misconduct (2016)

 

Ma, ovo je smeće vrlo niskog nivoa, jedino je vizuelno koliko toliko pristojno našminkan. Onako, sa puno industrijske ideje u štancovanju prividno kvalitetnog i kao referentnog izgleda. Prekinuo sam posle četrdesetak minuta i to samo zato što mi trenutno nije padalo napamet šta drugo da gledam, inače bih digao ruke mnogo ranije...

 

Hajde kao da ga napišem ovde, mada je smešno da uopšte pominjem ovakve filmove...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...