Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

U mladosti sam valjao neku robu sa tamilima i burgerima.

 

 

 

 

 

 

 

Ima ingliš prevod

Onda će se srpski pojaviti večeras, jer prevodilac na "Titlovima" nije želeo da postavlja zbog te manjkavosti, a koliko sam razumeo engleski transkript je neupotrebljiv odnosno loš...

Da ti nisu zavrnuli za neku lošu robu ;)

Link to comment

Legend, Hardy odlican u duploj ulozi. Psiho brata je odigrao maestralno. 6/10 za radnju, mislim da je trebalo malo vise pandurske operative da ukljuce, tj. drugu stranu.

Link to comment

Film sam završio oduvan, maaaalko se razočaravši pošto sam video da se u stvarnosti ipak nije sve odvilo kao u filmu.

Uživao sam, baš. Ema Tompson je virtuoso, pored nje Henks kao statista /iako je i on standardno dobar/. 
 

Saving-Mr.-Banks-Blu-ray.jpg

Link to comment

Black mass, da nije Deppa bila bi jos jedna prica o gangsteraju 70ih godina. Nista posebno, Depp je odlican mada je na momente preglumio.

 

onih njegovih par scena s dakotom johnson daju novo znacenje pojmu "kradja scene". film sto puta vidjen, tacno se vidi da sluzi iskljucivo da bude vehicle za deppa.

 

i meni se prilicno svideo kao whitey, mada primecujem da su ga nesto zaobisli s nominacijama.

Edited by Calavera
Link to comment

A nem pojma, ok je depp ali film je prilično slab. Laički bih posumnjao da je glavni problem u scenariju, film deluje prilično nepovezano i ne ostavlja nikakav emotivni trag. Mislim da sam ga već zaboravio.

A i koliko sam nešto gledao čini mi se da je dosta toga izmaštano za film, za šta i nije bilo preke potrebe jer ako je neko proživeo "ko na filmu" to je vajti. Verujem da bi to aflek mnogo bolje odradio, ali sad je verovatno digao ruke od te ideje.

 

Big short mi se svideo

Link to comment

Film sam završio oduvan, maaaalko se razočaravši pošto sam video da se u stvarnosti ipak nije sve odvilo kao u filmu.

 

Uživao sam, baš. Ema Tompson je virtuoso, pored nje Henks kao statista /iako je i on standardno dobar/. 

 

 

dobar film. u pravu si za emu tompson i henksa.

 

danas sam odgeldao "Ne" čileanski film o kampanji za i protiv pinočea na referendumu 5. oktobra 1988. zanimljiv i vrlo dobar film koji vam preporučujem posebno sada jer, izbori samo što nisu raspsani. a glavni lik liči na lazara 29.

 

ovde u selu, u gostima mi je klinka koj sam pustio "aristocats". posle je mala (9 godina) tražila da ponovim. mnogo lep film.

 

evribadi uonts tu bi a ket

Link to comment

 

 

danas sam odgeldao "Ne" čileanski film o kampanji za i protiv pinočea na referendumu 5. oktobra 1988. zanimljiv i vrlo dobar film koji vam preporučujem posebno sada jer, izbori samo što nisu raspsani. a glavni lik liči na lazara 29.

 

 

 

Meni taj film čuči na hard disku skoro tri godine i nikako nisam mogao da se motivišem da ga pogledam. Zato sam, igrom slučaja pre neki dan pogledao novi film istog reditelja Klub i moram da kažem da je odličan, višeslojan i originalan, tako da ga svim srcem preporučujem, a "Ne" ću da pogledam vrlo brzo.

Link to comment

Meni taj film čuči na hard disku skoro tri godine i nikako nisam mogao da se motivišem da ga pogledam. Zato sam, igrom slučaja pre neki dan pogledao novi film istog reditelja Klub i moram da kažem da je odličan, višeslojan i originalan, tako da ga svim srcem preporučujem, a "Ne" ću da pogledam vrlo brzo.

 

Larrain je odličan. Potvrđujem sve rečeno za "El Club". Na izuzetan način je uspeo da obradi jednu temu koja na papiru i nije imala toliko šansi. Ako se dobro sećam, film je bio na "Slobodnoj zoni", ali sam ga iz već nekih životnih razloga propustio. Zapravo, sada kad se setim, nisam se puno uplitao u samu radnju filma - video sam da dolazi Larrain i to mi je bilo dosta. Inače, pogledaj i seriju "Prófugos" koje je producirao i režirao prvu epizodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...