Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Spotlight_%28film%29_poster.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1895587/

 

Odlican. Neizbezno poredjenje sa All the President’s Men. Gledalac se sve vreme oseca ukljucenim u potragu za istinom, kao da je i sam deo istrazivackog novinarskog tima. Sve deluje autenticno, a iako je tema osetljiva, nema neke patetike. Glumacka ekipa sjajna.

 

Bacio malo pogled sta je sve prethodno snimao McCarty, i tek sad provalio da je igrao onog ljigavog novinara u Wireu. Sad se barem malo iskupio. :D

Link to comment

Joy. America. Michael Corleone.

 

slabo

 +1

 

solace.

 

taman onoliko mršavo koliko mu trenutno daje imdb. da ne beše umereno iznenađujućeg završnog scenarističkog štosa, ovo bi bilo za ispod 5/10.

Link to comment

Spotlight_%28film%29_poster.jpg

 

Gledalac se sve vreme oseca ukljucenim u potragu za istinom, kao da je i sam deo istrazivackog novinarskog tima. Sve deluje autenticno, a iako je tema osetljiva, nema neke patetike. Glumacka ekipa sjajna.

 

 

+1 na sve. Sjajan film 

Link to comment

Pretovaren film zivotnom mukom. Moze da prodje.

Bemliga meni i nije tolko crn,finiš mi se nešto i nije dopao al dobra priča, dobra gluma, sve lepo izgleda al i jesam očekivao sam više

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Bemliga meni i nije tolko crn,finiš mi se nešto i nije dopao al dobra priča, dobra gluma, sve lepo izgleda al i jesam očekivao sam više

Ne mislim da je toliko crn, koliko je mehanicki natrpano zle sudbe, moglo je to suptilnije da se isprica. A nekako mi i onaj francuski gradic previse postapokalipticki deluje.

Btw, glavni glumac ima potencijal za bolji film.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...