Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Upravo na RTS2 film neobican susret roditelja neveste iz Nemacke sa roditeljima mladizenje iz Indije i kulturoloski sok kad su dosli u Indiju u goste. Ovi jadni kupili sto i ne znaju da ga sklope

Link to comment

odgledo viktoriju, staga znam jebemu lebac.

 

fino vozi, rispekt za kameru, a to kaze neko ko najvise na svetu mrzi artifarti budalastine.

ima pak par imbecilnih momenata, sto je valjda ok za nemacki film, i riba je jezivo iritantna, sto je valjda ok za spanjolku.

kapiram da je ideja bila snimiti moderni strit pank noar, nalik puserima, ali sa tim vau, jesi vido, jedan kadar fazonom, dakle sustinski, hipsteraj, ali ne i bez efekta, posto film dobija taj neki nadrealni segment, ala brdmen. makar u mojim ocima.

 

zadovoljan sam ipak, sve u svemu.

Link to comment

inside out

zajebao sam se. ništa novo, vudi alen pričao pre 40ak godina. u simpsonovima često koristili sličnu scenu, kao i u masi crtaća. meni to bilo bolje, ali to valjda ima veze sa godinama. e da, odjavna špica je extra.

6/10

Link to comment

Odgledao The visit. Zanimljiv uz par imbecilnih momenata 

 

 

Internet u kuci bez kompjutera i klinci koji ne zbrisu posle onog snimka gde baba nalazi kameru pa im kuca na vrata sa nozekanjom.

 

Link to comment

el moze neko da mi objasni toliko odusevljenje lobsterom?

 

u recniku pored reci umetnicarenje treba odsad da stoji slika jastoga.

 

zbilja mi slabasno, ko neki ves anderson za artifarti hipstere.

posebno iritiraju dijalozi, valjda bi trebalo da doprinese kvalitetu i pojaca osecaj apsurda ako svi pricaju kao tetka iz bosanske krupe, kako da ne.

 

mislim da mi je svaka epizoda blek mirora jaca u poruci koju lobster treba da nosi.

 

 

 

rejcel uajz je pak superwub, zena za sva vremena, sto bi reko marinko rokvic.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ako ti se svidja lobster, svidece ti se i moj preter :fantom:

 

(mislim na tetku stefice cvek i price o zecu i zeni sa betonom u ustima i liku koji jede escajg, stvarno me dijalozi neodoljivo podsecaju na nju, samo sto kod nje to ima smisla)

Edited by ToniAdams
Link to comment

 

rejcel uajz je pak superwub, zena za sva vremena, sto bi reko marinko rokvic.

 

 

Ova?

 

weisz_gardener.jpg

 

Bila fina u Constant Gardener-u.

 

Ne znam da l' je Agora vredna gledanja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...