Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nisam, Hvala, baciće se pogled.
Mada me je tema podsetila da sam skoro čuo negde da je ovo vredno overavanja, a pošto je u pitanju crna komedija mora imati prvensto prolaza. :)

Link to comment

па трилогија је фон трировског типа...  приче нису повезане, тематика је слична, приче о освети, мени су сва три одлична

 

oldboy je klasika, epska priča veća od života.

ostala dva se zaborave par dana nakon gledanja.

ma šta par dana, par sati.

 

a fon trir je pretenciozni naci-papak.

jebala ga dogma, anti-filmski pokret.

Link to comment

Mada me je tema podsetila da sam skoro čuo negde da je ovo vredno overavanja, a pošto je u pitanju crna komedija mora imati prvensto prolaza. :)

 

од њихових комедија тиха фамилија ми је и даље фаворит... има и јапански римејк, али то је већ превише шашаво за мој укус

Link to comment

a fon trir je pretenciozni naci-papak.

jebala ga dogma, anti-filmski pokret.

 

Uobičajena besmislica, niti je dogma antifilmska niti je filmska. Bezveze je, naprosto...

Link to comment

Jel se događa nešto u toj koreji ovih godina? Ja sam sekao vene na bonga, parka i kim jee woona, ali otkad su se sva trojica odali americi slabo pratim scenu.

 

Inače +1 na kompletnu trilogiju, ili makar obavezno mr vengeance da se gleda. Bittersweet life je takođe dobar triler, a i bongova majka ali je to verovatno u kategoriji "nije za svakog"

Yellow Sea (2010) ?

Link to comment
E to mi uopšte nije leglo u to vreme, mislim da sam ga i blago opljuvao na forumu. Ali ga zato nisam zaboravio i još uvek mi padne na pamet s vremena na vreme. A milion "dobrih" filmova koje sam pogledao u međuvremenu je davno isparilo iz mozga.

 

Da se ponovi

Edited by Ruxin
Link to comment

Ovo si gledao?ako nisi,pogledaj

Castaway on the Moon

 

^_^ Skroz simpa film

a16az6.jpg

 

 

од њихових комедија тиха фамилија ми је и даље фаворит... има и јапански римејк, али то је већ превише шашаво за мој укус

 

Super je Tiha porodica, a porodicna srecna je jos ludja u Miikeovoj verziji :D

 Katakuri-ke no kôfuku

 

o90bqg.jpg

Link to comment

Sicario, proizv. 2015.

 

http://www.imdb.com/title/tt3397884/

 

jedini film kojem sam zapamtio ime tokom cele prošle godine, a da nije neki remiks ili neka mućkalica!

 

PS

Možda sam suviše subjektivan, ali pogodili su do koske te komplikovane međuljudske odnose u tzv. "specijalističkim", tajnim i polutajnim formacijama ... Nueroze,  bes i nemoć koji je u takvim ljudima non-stop prisutan.

Link to comment

are you or have you ever been... član neke od takvih formacija?

 

gledao ga i ja skoro, čuo ovde od vas, zaista nisam video ništa specijalno. od pola prosto ne drži više ni ono malo pažnje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...