Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

La prochaine fois je viserai le coeur (2014)

 

triler po istinitim događajima. dugo čekao na engleski titl i sad mi žao što ga nisam obrisao na vreme već se mučio gledajući ga.

 

The Good Girl (2002)

 

svakodnevica radnice iz marketa u američkoj zabiti. solidan i pun smešnih bizarluka

 

The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013)

 

avanture jednog ne tako običnog dede. ok zabava, očekivao više

 

Magic in the Moonlight (2014)

 

ne izdržah do kraja, prilično dosadan

 

Shaun The Sheep Movie (2015)

 

ovčica je uvek super pa i u dugom metru

 

The Little Prince (2015)

 

fantastičan. žao mi je što nisam gledao verziju na francuskom

moram da gledam poslednja 2 :fantom:

 

nisam ni znao da postoji novi filmovani egziperi

Link to comment

The Bridge of Spies, dobar.

 

Nekada me je opasno zračio Spilberg a sada sam u fazonu da će ga Holivud od blata praviti. Ono kad bez njega ili Ridlija Skota nisu u stanju ništa kvalitetno da naprave.

 

Hanks i dalje nije za bacanje.

 

Mislim da cu ga sacekati na torentu, jer je trejler od cca 5 minuta u bioskopu proveo celu radnju od pcoetka pa do kraja...

Link to comment

fino bas izgleda, ali me brine sto izgleda kao da je stosta dodato sto nema u knjigi :(

Knjiga je provucena kroz pricu o osmogodisnjoj devojcici u modernom dobu. I to je dobro. Ne bi valjalo da su ekranizovali knjigu
Link to comment

La prochaine fois je viserai le coeur (2014)

 

triler po istinitim događajima. dugo čekao na engleski titl i sad mi žao što ga nisam obrisao na vreme već se mučio gledajući ga.

 

The Good Girl (2002)

 

svakodnevica radnice iz marketa u američkoj zabiti. solidan i pun smešnih bizarluka

 

The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013)

 

avanture jednog ne tako običnog dede. ok zabava, očekivao više

 

Magic in the Moonlight (2014)

 

ne izdržah do kraja, prilično dosadan

 

Shaun The Sheep Movie (2015)

 

ovčica je uvek super pa i u dugom metru

 

The Little Prince (2015)

 

fantastičan. žao mi je što nisam gledao verziju na francuskom

gde si nasao subtitle za ovaj prvi? ubih se trazeci i samo sam nasla neki engleski totalno neuskladjen

Link to comment

Tangerine (2015)

 

background-twitter.jpg

 

Film godine definitivno. E zato volim nezavisni film a ovo je iskreni predstavnik novog indie filma. Snimljen ajfonom koristeći anamorfna sočiva šarmantno dočarava urbani život Los Anđelesa sa veoma živopisnim likovima. Nisam do sada imao prilike da gledam neke manjine, poput transrodnih osoba u glavnim ulogama a prikazani kao moralno kompleksne osobe tj živi ljudi. Stvarno se izdvaja ovaj film od većine smeća koje se nudi.  Čekam još Aleks Ros Peria i njegov; "Queen of Earth" i to bi bilo to što se tiče 2015.

Apsolutna preporuka!

Link to comment

Slow West.

 

Odgledao upravo, još uvek formiram mišljenje. Prvi utisak je pozitivan, ali ima nešto šta mi smeta u filmu i još uvek nisam napipao šta. Možda je i zbog vina. Uglavnom, slow je u naslovu s razlogom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...