Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

danas sam imao više sreće nego pameti pa me zapala 2 dobra filma

 

No escape - super vožnja sa sve situacionom psihozom pojačanom random surovim egzekucijama. Kao čist bonus Pirs :Hail:

Kraj gde su Vijetnamci good guys mi bio onako - interesantan :D

 

Jupiter Ascending - odavno nisam ovako uživao u pravom SF filmu. Odlična priča i kasting i taman efekti. Kao bonus - Šon Bin preživeo do kraja filma :Hail: 

Link to comment

Jupiter Ascending - odavno nisam ovako uživao u pravom SF filmu. Odlična priča i kasting i taman efekti. Kao bonus - Šon Bin preživeo do kraja filma :Hail:

 

Ni duže čekanog filma, ni većeg razočarenja.

Link to comment

kad god neko spomene jupiter ascending setim se blojlerove vrh recenzije  :fantom:

 

najsmesnije kod jupiter ascending je vanzemaljska unija jelte a glavni baja Chaning (kog ne mogu ocima da vidim) vozi rolere po svemiru. rolere. po svemiru. 

 

UMEMO DA PUTUJEMO BRZINOM SVETLOSTI EVO TI BAJO ROLERI I KRILA VOZI ROLERE PO SVEMIRU MALO STA FALI. 

 

mozak na odmoru otkad se Vahovski Lara transdzenderovala.

Link to comment

kad god neko spomene jupiter ascending setim se blojlerove vrh recenzije  :fantom:

ovo mi ispricao jedan australijanac i samo smo se nas 2 smejali, a 1 ceh, 1 letonka, 1 svedjanka i jos mozda neki europljani bili wtf?

 

 

- sta je najteze kod voznje rolera?

- da priznas roditeljima da si gej.

 

Link to comment

:D

 

hteo sinoc gledati kakav horor, odem na rotentomejtos da vidim ove dobro ocenjene i pocnem da gledam neki satro horor omnibus, tales of haloween, i prekinem na prvoj trecini.

prilicno jadnicki, neinventivno, neduhovito i stoput vec vidjeno. i nadasve nestrasno.

Link to comment

ovo mi ispricao jedan australijanac i samo smo se nas 2 smejali, a 1 ceh, 1 letonka, 1 svedjanka i jos mozda neki europljani bili wtf?

 

 

- sta je najteze kod voznje rolera?

- da priznas roditeljima da si gej.

 

 

meni je onako jer sam razmišljao da kupim rolere ali sam skontao šta bolje ističe moj personeliti

 

invalidski-tricikl-500x500.jpg

 

a što ti gledaš horore jesi već ušo u drugu mladost ili nisi ni izlazio iz prve ili te ništa u rl ne plaši  :fantom:

Link to comment

možda u ponovo pokušati no, činim se sam sebi tupsonom zbog toga.

 

pa ko ti kriv kad gledaš filmove za one s dijagnozom student režije idi gledaj novog spilberga znaš kako šuta dupe ih  :fantom:

Link to comment

tjah, vidim sa sam uzburkao duhove™. :nobles:

 

Ok, ionako ne volem da se raspravljam o tome šta se kome svidja, pošto su ukusi, naravno, različiti. 

 

Ja spadam u onu grupu nižnjih™ duhom koji od filma samo dobru zabavu - te su mi i izvedba i ideja i kasting i režija i scenario u funkciji toga. 

 

Nit gotivim ozbiljne™ filmove, jer mi je pun RL ozbiljnosti™, nit volim angažovane™ filmove jer su po definiciji govno, nit realistične™ filmove pošto kontam da sedma umetnost i ne služi da bude realna, naprotiv.

 

I to je, jednostavno, to.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...