Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

jbga, morao sam da odgleam American Ultra. :(

Prvo sam kontao da nisu imali dovoljno para da naprave film, a onda sam kontao da sam fasovao nedovršenu kopiju (jel se još neko seća piratskih kopija MiB sa plavim konturama bekgraunda umesto monstruma :D )

 

A onda sam ukapirao da je film prosto glup. A onda sam ošo na IMDB i ukapirao da ga radio isti lik koji je radio Project X. koji je isto bulja. 

 

Plus me nervira onaj čivutin koji je u rangu precenjenih glumaca otprilike kao Ivan Bosiljčić.  :isuse:

 

onda sam odgledao Everest koji mi je super - možda ne baš kao Vertical Limit ali dobar. 

 

 

jedino mi žao što je Buš preživeo a poštar nije, al jbga

 

Link to comment

Vertical limit :lolol:

 

daleko najbolji blokbaster™ glede planinarenja. Nije da je neka konkurencija.....

 

...i sad se podseti - bio i neki valjda je Verner Hercog radio Neverovatno dosadno. 2x pokušavao da gledam i 2x zaspao.....:(

Link to comment

Odgledah sinoć knock knock sa Kianu Rivsom. Jedan od najglupljih i najimbecilnijih filmova koje sam ikad gledao. Slede spoileri koje predlažem da pročitate kako bi poštedeli sebe ovog ingenioznog ostvarenja.

 

Dakle, upale su mu dve napucane klinke u kuću, muvale ga muvale, on ih je odbio jedno 10 puta dok mu bukvalno nisu izvadile onu stvari i prionule na posao gde je poklekao. Ok, možda i nije morao. Potom su ga njih dve mučile, uništile kuću i svu imovinu u njoj, ubile čoveka sa predumišljajem, vezale ga za krevet i silovale ga, to snimile telefonom i okačile na njegov fb profil kako bi NJEGA kompromitovale sopstvenim silovanjem. Film se završava tako što ga njih dve ostavljaju u životu iako su mu pretile smrću, pri tom, postavivši se kao moralne gromade koje su ga naučile lekciji i poslavši nam svima poruku kako su svi muškarci govna koja u istoj situaciji ne uspeju da odole iskušenju što je valjda gore od svega navedenog što su one uradile.

Pa JE-BO-TE, ako sam ikad išta gluplje gledao ubite me.

Link to comment

Odgledah sinoć knock knock sa Kianu Rivsom. Jedan od najglupljih i najimbecilnijih filmova koje sam ikad gledao. Slede spoileri koje predlažem da pročitate kako bi poštedeli sebe ovog ingenioznog ostvarenja.

 

Dakle, upale su mu dve napucane klinke u kuću, muvale ga muvale, on ih je odbio jedno 10 puta dok mu bukvalno nisu izvadile onu stvari i prionule na posao gde je poklekao. Ok, možda i nije morao. Potom su ga njih dve mučile, uništile kuću i svu imovinu u njoj, ubile čoveka sa predumišljajem, vezale ga za krevet i silovale ga, to snimile telefonom i okačile na njegov fb profil kako bi NJEGA kompromitovale sopstvenim silovanjem. Film se završava tako što ga njih dve ostavljaju u životu iako su mu pretile smrću, pri tom, postavivši se kao moralne gromade koje su ga naučile lekciji i poslavši nam svima poruku kako su svi muškarci govna koja u istoj situaciji ne uspeju da odole iskušenju što je valjda gore od svega navedenog što su one uradile.

 

Pa JE-BO-TE, ako sam ikad išta gluplje gledao ubite me.

 

Pa kad se pravi rimejk jednog od najgorih filmova ikada (Death Game), sa Rothom kao rediteljem, onda stvarno nije nikakvo cudo sto je tako ispalo.

Link to comment

Odgledah sinoć knock knock sa Kianu Rivsom. Jedan od najglupljih i najimbecilnijih filmova koje sam ikad gledao. Slede spoileri koje predlažem da pročitate kako bi poštedeli sebe ovog ingenioznog ostvarenja.

 

Dakle, upale su mu dve napucane klinke u kuću, muvale ga muvale, on ih je odbio jedno 10 puta dok mu bukvalno nisu izvadile onu stvari i prionule na posao gde je poklekao. Ok, možda i nije morao. Potom su ga njih dve mučile, uništile kuću i svu imovinu u njoj, ubile čoveka sa predumišljajem, vezale ga za krevet i silovale ga, to snimile telefonom i okačile na njegov fb profil kako bi NJEGA kompromitovale sopstvenim silovanjem. Film se završava tako što ga njih dve ostavljaju u životu iako su mu pretile smrću, pri tom, postavivši se kao moralne gromade koje su ga naučile lekciji i poslavši nam svima poruku kako su svi muškarci govna koja u istoj situaciji ne uspeju da odole iskušenju što je valjda gore od svega navedenog što su one uradile.

 

Pa JE-BO-TE, ako sam ikad išta gluplje gledao ubite me.

Odakle ti ideja da ih film pozicionira kao moralne gromade?  :huh:  A inače su pokušale da ga kompromituju sa tim da su underage, a ne sa sopstvenim silovanjem...

Daleko od toga da je film dobar (mada može biti solidna thrashy zabava ako ste adekvatno raspoloženi), ali ja ga uopšte nisam video tako kao ti.

Link to comment

Odakle ti ideja da ih film pozicionira kao moralne gromade?  :huh:

Po tome što su ga ispitivale koja on misli da je kazna za pedofiliju, preteći mu da će da ga odaju. Po tome što se film završava tako što je on zakopan sa glavom napolju sav usran dok mu žena ulazi u razrovarenu kuću, a njih dve, kao carice šetaju iz kuće sa porukom "valjda sledeći neće pristati", kao one menjaju svet na bolje, isteruju neku pravdu, znači sere mi se.

 

 

A inače su pokušale da ga kompromituju sa tim da su underage, a ne sa sopstvenim silovanjem...

 

Jel su uploadovale snimak na njegov fb, zabili telefon ispred njega, on to gleda, urliče, a njih dve su u fazonu "eto ti ga sad, neka svako vidi kako je to kad te mi silujemo". Ah, bud rečeno, cure uopšte nisu maloletne :lol: 

 

Daleko od toga da je film dobar (mada može biti solidna thrashy zabava ako ste adekvatno raspoloženi), ali ja ga uopšte nisam video tako kao ti. 

Film je mogao da bude ok kada bi neko izbrisao celu drugu polovinu i završio ga na manje kretenski način, npr da se on iskobeljao i izlupao im glave nekom macolom, krv šikne u kameru, sve 5. Jes i to sranje, ali mnogo bolje nego ovo. Da ne spominjem sitnice kao što su, ona ima pištolj i sad će kao da igraju žmurke i daju mu 30 sekundi fore a kuća otključana (da jebote, otključana! :lol:), pa za 30 sekundi bi stigao tri države dalje.

 

Đubre neopisivo i ne sećam se iskreno kada sam ovako besan bio posle nekog filma.

Edited by Mil@n
Link to comment

Hoćeš reći da mora biti da film podržava njihove "stavove" jer su eto one "pobedile" na kraju? Zanimljivo

 

Imaju ilaj rot i njegovi filmovi dovoljno pravih problema i bez da im se dodaju umišljeni, ali ne bih još jednom da se upuštam u odbranu ne suviše dobrog filma. Plus ne volim kad se iz frusta spojleriše ceo film kakav god bio, a sad u tome nevoljno učestvujem jer ne umem spojler sa fona.

Agree to disagree i taj rad...

Edited by Ruxin
Link to comment

Agree to disagree i taj rad...

+1 al dozvoli samo ovo :)

 

Toliko se vrtela ta pedofilija, spomenuta jedno milijardu puta da je nemoguće da režiser nije hteo nešto da nam poruči, možda grešim. Msm zamisli, onaj crnja se ladi mrtav u kombiju pored, a one mu prave kviz koji u filmu zauzima tipa 15, 20 minuta u kome mu postavljaju pitanja na konto pedofilije, tipa šta o tome misli, koja je adekvatna kazna, šta je sa njegovom porodicom, jasno želeći da kod njega izazovu kajanje, krivicu i sl. Naše ubistvo na stranu, daj da se fokusiramo na tebe koji si pristao na sex posle 20 odbijanja, zatim silovan, zatim smo ti uništili kući i svu imovinu, i ženina skupa umetnička dela, verovatno i brak, i na kraju, bud rečeno, mi uopšte nismo maloletne.... Joj jbt, strašno :Hail:

Edited by Mil@n
Link to comment

pre mesec - dva snimio sam sa RTS2 filmove tarkovskog: "stalker" i "ogledalo". remek dela, perfektno ocenjena, cenjena svuda. nisam ih gledao ranije. ovde u selu, pre neki dan stalker, danas ogledalo. mogu da vam kažem da mi ništa nije bilo jasno. u oba filma. ni ideja, ni radnja, ni poruka, ništa. prvi put mi se to desilo.mislim, bilo je filmova kojima su se klanjali a mini bili "onako" ili čak gore. bilo je i onih kojima sam se ja klanjao a koji nisu bili bog zna kako ocenjeni. za ova dva ne znam šta da mislim. ocenio sam sa 1 - 10 sve što imam na disku, ovo ostaje sa "?". možda u ponovo pokušati no, činim se sam sebi tupsonom zbog toga.

Link to comment

Odgledah sinoć knock knock sa Kianu Rivsom. Jedan od najglupljih i najimbecilnijih filmova koje sam ikad gledao. Slede spoileri koje predlažem da pročitate kako bi poštedeli sebe ovog ingenioznog ostvarenja.

 

Pa JE-BO-TE, ako sam ikad išta gluplje gledao ubite me.

+1 bolje da sam spavao no sto sam ga gledao.

Link to comment

ne znam da li ste vec pricali -

pogledao sam victoria (schipper, 2015)

veoma slabo, ne preporucujem. "fora" je sto je u jednom kadru. rastegnuto, neuverljivo, bezveze prica...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...