Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

dzekpot

 

skandinavski tarantino. pije belo vino. ima dobrih fazona. 

 

Po Jo Nesbøu je radio pre njega i ovaj što je bio nominovan za Oskara prošle godine, ali tog Martensa uopšte nisam provalio kao Tarantinovog epigona, mada su takvi mahom najveća katastrofa koju je Tarantino doneo filmu, iako sam gledao te epizode koje je radio po televiziji. Čak je ta njegova treća u trećoj sezoni Bansheeja bila jedna od najpominjanijih epizoda jedne serije prošle godine, kada mi je ubio omiljenog lika u seriji. Ipak, niti bih ikada pomislio na Tarantina po tim režijama, niti bih ikada zapamtio reditelja po njima.

Link to comment

Love (2015)

 

Bezveze i prilično dosadno. Samo jednom sam se nasmejao, kada je glavni junak krenuo da ima seks sa travestitom, pa odustao kada je ovaj zatresao grudima napravljenim od državnih rezervi silikona i ručerdama prekookeanskog kamiondžije nudio penis prema njegovim ustima, dok je devojka navijala da i to okusi. Posle su valjda i imali seks u kadi, kada se onesvestio, ali to samo priča naknadno.

 

Ništa od Gaspara Noé nisam gledao niti mi se gledalo, pa sam se naterao da barem ovo izguram...

Link to comment

legend sa tom hardijem

 

redzi kao iz dolce & gabbana reklama. nemas osecaj da gledas istog glumca. 

 

na zalost film me nije odusevio. previse muzike, fucking muzike da sam htela da gledam mjuzikl, gledala bih nesto drugo. scenografija i kostimografija odlicni i hardi i muski deo ekipe (pogotovo pederski deo, cak mozda i do mere kica). prica je povrsno odradjena,  ni ne znam sto se film zove legend a ne legends niti sta je konkretna tema. ko god je gledao prvi the krays videce ogromnu razliku u prikazu brace i zivota na koje su uticali. 

 

ovo kao da je pravljeno za homice da se jos vise izivljavaju ili da dokazu da im ne treba potvrda vise. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...