Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

- Iako nije imao naročito dobre kritike, meni se American Gangster jako dopao. Gledao sam ga prije 7 i po godina, i planiram da ga repriziram, da vidim kako će mi sada djelovati.

 

 

Nisam citao nista vezano za film po netu, ali po dvd-u vidim da je bio medju Oskarovim novimancijama-dakle block buster u najavi. Predugo traje, a imas utisak da dosta toga nije ispricano i da su neke stvari zbrzane. Da ne pominjem taj sladunjavi holivud ukus koji se oseca od prvog do zadnjeg minuta.

Link to comment

Heist

 

http://www.imdb.com/title/tt3276924/

 

Možda sam spustio standarde, ali meni se ovaj film svideo. Film kao film, već viđena ovakva radnja milion puta, samo što ta humana crta koja provejava ovim filmom daje pozitivan efekat. Jbg, emotivac sam, šta ću... :)

 

lepo, baš juče ga maznuo pazario na neviđeno. sad mi nema druge nego da gledam.

Link to comment

"Macbeth" (Justin Kurzel, 2015) sa Fasbenderom u glavnoj ulozi. Utiske prave nemam, jer (uprkos poznavanju drame) maltene nista nisam razumela zbog sekspirovskog jezika u kombinaciji sa skotskim i mislim da mi je to onemogucilo pravo gledanje filma. Dogadjaji su nekako bili prebrzi a neke scene (uglavnom borbi) nepotrebno dugacke. Gluma svih je jako dobra. Zbilja mislim da je za ovo potreban posteno odradjen sprski titl.
 
Ali zato prava mala poslastica je niskobudzetna (mada se to ne odrazava na kvalitet niti vizuelni deo) naucno fantasticna drama "Coherence" (James Ward Byrkit, 2013). Najbolje je ne znati nista o sustini filma i iznenaditi se (kao sto je bilo u mom slucaju, samo preporuka od prijatelja i 'sf' marker; odavno zapravo smestam u glavi samo nazive filmova koje zelim da vidim i nista drugo vezano za iste). Recimo da imamo grupu prijatelja koji se skupljaju na veceri u toku koje jedna kometa prolazi blizu nase planete. Ima prostora za zamerke i mozda malo duze traje deo sa postavkom radnje do super zanimljivog momenta, ali vredi.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...