Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

 

 

Da, to je isto deo te ljubavne Šredingerove mačke. Volim ja tebe, ali moram sad da idem. Ne, nisam pokvarila stomak, nego...

 

Mada, posebno mi je milo što jedna od najopasnijih zločinačkih organizacija u trenutku obračuna nema ni jednog henčmena oko generalnog direktora, nego on sam mora da primeni tehnike fajta koje je naučio na Megatrendu. I onda kad je sve gotovo, odjednom se niotkuda stvori vojska policije i blokira sve u roku od pola minuta.

 

Kristof Valc mi je bio skroz plitak i neubedljiv. Ma koliko ga voleo u Đangu i Bastardima, sad mi već smeta da glumi stalno jednog te istog čoveka. Radio je Tarantina, radio je Bondov film, a ako je iole pametan, sledeći put će raditi nešto novo i drugačije.

 

 

 

 

 

Da, totalno se videlo da glumi onako preko kurca i na autopilotu.

 

A zena je neoprostiva, pa da ju je prevario sa sestrom i najboljom drugaricom u isto vreme, valjda bi stala i rekla, "E ajde da im pomognem da spasu svet, pa cu posle da mu se najebem majke." Ovako ode iz cista mira pred glavni fajt.

 

Osim ako nije htela da testira njegovu ljubav proveravajuci da li ce da je spase ili ne...

 

Link to comment

Ma gde, Spy se vidi da ne valja na prvih 5 minuta filma. Bas slab film

Ne znam da li sam ja gledao neku produženu verziju u odnosu na bioskop, ali taj film ima tako fantastično sjeban ritam da sam to čak i ja uspeo primetiti.

 

Ontopic sam pokušao baciti macgrubera jer sam tek gledajući the last man on earth zaključio da je will forte jedan ogroman car, ali nisam uspeo u nameri.

Edited by Ruxin
Link to comment

Najnoviji Hitmen. 

 

Jbga nije ni onaj prethodni bio nešto specijalan al ovaj je golo govno. 

Prvo je kasting očajan - ja pojma nemam ko je ovaj jebeni glavni lik, a glavni negativac je najnoviji Mr. Spok  :isuse:

Previše CGIja ko u filmovima SajFaj kanala.

A priča glupava -

ja još uvek nisam skontao dal mu je ona riba stvarno sestra ili je to neka fora. 

 

 

Ne znam što snimaju ovako glupave nastavke .....

Link to comment

Najnoviji Hitmen. 

 

Jbga nije ni onaj prethodni bio nešto specijalan al ovaj je golo govno. 

Prvo je kasting očajan - ja pojma nemam ko je ovaj jebeni glavni lik, a glavni negativac je najnoviji Mr. Spok  :isuse:

Previše CGIja ko u filmovima SajFaj kanala.

A priča glupava -

ja još uvek nisam skontao dal mu je ona riba stvarno sestra ili je to neka fora. 

 

 

Ne znam što snimaju ovako glupave nastavke .....

 

 

taj jebeni glavni lik je moj novi ljubimac, so, please, be nice   :) a o gejsha spoku nemam reci. i trebace mi mnogo vise vremena da se naviknem na hard core gej akcijasa. da nije stalno pod rucicu sa deckom na doheny i santa monica pa ajde...ne mogu da ga shvatim ozbiljno, naozbiljnije. da je neka druga uloga pa ajde...ali kao tucharos jok

Edited by mustang
Link to comment

taj jebeni glavni lik je moj novi ljubimac, so, please, be nice   :) a o gejsha spoku nemam reci. i trebace mi mnogo vise vremena da se naviknem na hard core gej akcijasa. da nije stalno pod rucicu sa deckom na doheny i santa monica pa ajde...ne mogu da ga shvatim ozbiljno, naozbiljnije. da je neka druga uloga pa ajde...ali kao tucharos jok

 

 glavni lik je još i najbolji kasting - ja sam prvo pomislio da je on neki profesionalni borac. Malo mi je onako, preozbiljan i previše nepoznat za ulogu, 

Ostali su ozbiljna tragedija od Spoka ( o njemu pričaš da je gej??) pa sve do naučnika koji je onako s neba pa u rebra upao tu da zaradi za kiriju. 

Link to comment

rupert friend se zove, preporucujem ti film starred up, the boy in stripped pyjama a ima ga u poslednjoj sezoni homelanda.. bio je u engleskim epohalnim uglavnom glumeci vojvode i tako to

 

da o spoku pricam da je gej i tu mi uopste ne smeta

 

do mene je to, jer znam kako izgleda uzivo i dzaba mu odelo i kao nadrkana faca.

Edited by mustang
Link to comment

American gangster. Totalno sranje, americka boza za nominaciju. A sinoc sam ga odgledao zato sto cistim stare DVD pa rek'o aj da pogledam i ovo.

Onaj kadar na samom kraju, poslednja scena, gde Rasel Krou zadrzava Denzela da ga ne udari auto, pa se slika suzava, pretvara u crno-belu fotku koja je pravi poster za debile koji kino™ napustaju zadivljeni otvorenih usta i komentarisu kakve su, u stvari, face pomenuta dvojica.

Link to comment

e dobro, ako odgledam još jedno govno od filma, definitvno bataljujem filmove i prelazim na serije. 

 

Što je mnogo mnogo je

 

Transporter Refueled!

 

Aman zaman bre! Pa koja je logika više da recikliraju /relativno nove/ filmove, i da to rade negde u maniru turske kinematografije?!

Pa neverovatno!

I ovaj film je skupio prilično imbecilan kasting plus naš Raša Bukvic kao glavni mafijaš i neka glumica, naše gore list kojoj nisam zapamtio prezime.

Osim toga, scenario je imbecilan, a sve karkteristike Frenka Martina upropaštene.

Hajlajt mi je tata od Frenka :isuse:  

Link to comment

Mea Culpa

 

frncuzi bre umeju da naprave dobar akcioni triler.....:Hail: 

 

Odličan film!

 

Kao bonus - glavni negativci - Srbi!

 

Igra i neki naš lik Velibor Topić. Ja ga se kroz maglu sećam iz nekih filmova gde je uglavnom igrao one bodigardove što zaginu na početku i kažu jednu do dve reči na srpskom/hrvatskom.

Link to comment

- Iako nije imao naročito dobre kritike, meni se American Gangster jako dopao. Gledao sam ga prije 7 i po godina, i planiram da ga repriziram, da vidim kako će mi sada djelovati.

 

- H8 je remek djelo ex-yu konematografije i možda najbolji hrvatski film svih vremena. Možda na samom početku djeluje prastaro, ali priča, likovi i atmosfera totalno uvuku gledaoca da ga isprati do kraja u jednom dahu.

 

- Velibor Topić je, koliko znam, Hrvat iz Mostara i specijalista za uloge zlih Srba u britanskim serijama, manje i na filmu. Imao je manju ulogu i u Kingsmanu (nije bio Srbin). Na ovim prostorima je nastupio u Živima i mrtvima (tu je dobro iskorišten) i u Snijegu (tu mi je bio skroz loš).

Link to comment

 

 

- H8 je remek djelo ex-yu konematografije i možda najbolji hrvatski film svih vremena. Možda na samom početku djeluje prastaro, ali priča, likovi i atmosfera totalno uvuku gledaoca da ga isprati do kraja u jednom dahu.

 

 

 

Ma da, zapravo odlican film. I u pravu si za taj pocetni utisak, a i ne moze da bude drugacije, proslo je skoro 60 godina (jbt). Dobra glumacka ekipa, mladi Vrdoljak, Buzancic, Kvrgic, Drach...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...