Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Najslađe je kad na kraju balade neki smarač dođe da rezimira™ pa harperovski gurne klizače kontrasta do apsurda i onda se samozadovoljno samozadovoljava rifrešujući svoje glupo pisanije. Ajde mrš.

Link to comment

sa sve reketom za stoni tenis na svemirskoj stanici  :isuse:

 

Vole ljudi da opice stoni tenis u bestezinskom stanju

 

nije da je mnogo bitno, ali zasto da ne, uz neke modifikacije pravila?

Link to comment

Ako ima slicnosti izmedju 50 nijansi i unclea onda je u tome da su oba modno&lifestyle svesni. Sa time da je u uncleu to simpaticni omaz 60's modi, dok je u 50 nijansi to 'daj mi bahatog'

 

Bloomberg - Every Expensive Thing in Fifty Shades of Grey, Explained http://bloom.bg/1Eae4sY

 

 

 

 

Ja mislim na spy, ne usuđujem se da tumačim ajanta

Ma gde, Spy se vidi da ne valja na prvih 5 minuta filma. Bas slab film

Link to comment

Ja gledo. Kilav, mada ne toliko kao Quantum of Solace.

i meni je kilav. i razvucen. doduse, ja volim bonda tako da cu ga kupiti, ubaciti u kolekciju i sigurno gledati jos koji put, mada sigurno ne uskoro. 

Link to comment

Ako ima slicnosti izmedju 50 nijansi i unclea onda je u tome da su oba modno&lifestyle svesni. Sa time da je u uncleu to simpaticni omaz 60's modi, dok je u 50 nijansi to 'daj mi bahatog'

 

Bloomberg - Every Expensive Thing in Fifty Shades of Grey, Explained http://bloom.bg/1Eae4sY

 

 

 

 

 

Ma gde, Spy se vidi da ne valja na prvih 5 minuta filma. Bas slab film

 

Ladno si gledao 50 nijansi

Link to comment

i meni je kilav. i razvucen. doduse, ja volim bonda tako da cu ga kupiti, ubaciti u kolekciju i sigurno gledati jos koji put, mada sigurno ne uskoro. 

 

Najgora stvar u celom filmu je...

 

 

 

...razvoj "ljubavne" veze. Potpuno sam se iznenadio kad sam začuo "I love you". Kao kad bi mi kasirka obračunala sve artikle iz korpe i na kraju rekla "Volim te. Plaćate li karticom ili u kešu?".

 

 

Link to comment

Najgora stvar u celom filmu je...

 

 

 

...razvoj "ljubavne" veze. Potpuno sam se iznenadio kad sam začuo "I love you". Kao kad bi mi kasirka obračunala sve artikle iz korpe i na kraju rekla "Volim te. Plaćate li karticom ili u kešu?".

 

 

 

 

 

Ima toga dosta. npr Bond koji ne ubija glavnog negativca, ali ono oko cega je mene najvise zabolela glava je bilo to kada na kraju filma Bond i ekipa od cca 5 ljudi ostane jedini branik sveta od sila haosa i bezumlja koje ce trijumfovati za svega sat dva, a njegova ljubav dobro razmisli i kaze, znas sta ja mislim da treba da raskinemo, okrene se i ode na drugu stranu...

 

Link to comment

 

Ima toga dosta. npr Bond koji ne ubija glavnog negativca, ali ono oko cega je mene najvise zabolela glava je bilo to kada na kraju filma Bond i ekipa od cca 5 ljudi ostane jedini branik sveta od sila haosa i bezumlja koje ce trijumfovati za svega sat dva, a njegova ljubav dobro razmisli i kaze, znas sta ja mislim da treba da raskinemo, okrene se i ode na drugu stranu...

 

 

 

 

Da, to je isto deo te ljubavne Šredingerove mačke. Volim ja tebe, ali moram sad da idem. Ne, nisam pokvarila stomak, nego...

 

Mada, posebno mi je milo što jedna od najopasnijih zločinačkih organizacija u trenutku obračuna nema ni jednog henčmena oko generalnog direktora, nego on sam mora da primeni tehnike fajta koje je naučio na Megatrendu. I onda kad je sve gotovo, odjednom se niotkuda stvori vojska policije i blokira sve u roku od pola minuta.

 

Kristof Valc mi je bio skroz plitak i neubedljiv. Ma koliko ga voleo u Đangu i Bastardima, sad mi već smeta da glumi stalno jednog te istog čoveka. Radio je Tarantina, radio je Bondov film, a ako je iole pametan, sledeći put će raditi nešto novo i drugačije.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...