Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

u zadnjih 4-5 dana nekih 7-8 filmova il jedva odgledao il prekidao pa sinoć ubacio u kazetu kjubrikovu lolitu, jako dobar film

Link to comment

Ja skino, ali ne i odgledao... Volim te zajebancije pod vodom, ako je neko njesra, zbori sad ili večno ćuti. 

No chicks, no excuses ...(već na odmaklu trećinu filma mi pojašnjeno).

Posle vido rane sa ,,Mašinom,, ...daj šta daš. 

Edited by Musky
Link to comment

Chapppie

dobar trash sf, nosi onaj smek iz distrihta

 

I ja pogledao pre neki dan i film uopšte nije tupav kako na prvi pogled izgleda. Ima dosta proizvoljnih stvari u plotu, ali se nekako opet gleda. Sam kraj mi se čak i dopao, besmrtnost svesti nasuprot propadanju materije. :)

Link to comment

al me prejebaste za ovaj Blek Si...samo tako.

 

ja ne bih mogao tako da kazem za sebe, buduci da sve gledam sto mi padne pod ruku. stavise, bio sam ubedjen da, to sto jude law igra, da ce biti zanimljiv, a bas je on kiksnuo i to zbog onog smesnog akcenta sa kojim se mucio sve vreme, a nama parao usi sa istim, buduci da ga nije dobro uvezbao. dok su jos bili na kopnu, zbog glume sam hteo da odustanem jer je uzasna. malo mi je ovo nejasna stvar... sve dobro funkcionise, mislim na reziju i fotografiju, a gluma - bulja. mada, kada udju u podmornicu, sve se to manje primecuje - losa gluma. to mi je drzalo jedno vreme paznju, u smislu oko dogovaranja za tozla, kada unose u istu namirnice. u fazonu: "opustite se, idemo u avanturu!". i onda je pocelo malo da se brljavi, pa onda malo dinamike i prodje film. sve u svemu, ne bih ga preporucio, ali moze da se pogleda, i to u vecernjim satima ako nema nista drugo na "tv-u".

 

jesu ogavni ono dvoje ogavnih repera?

ni najmanje, barem meni. stavise, vrlo su simpaticni. ali ukusi mogu da budu razliciti.

Edited by hoffnung
Link to comment

ima na youtube ovaj novi film o nirvani, odn. kurt cobainu: 'montage of heck' ako nekoga zanima. ovo je prvi film koji sam pogledao, a ima veze sa nirvanom. ne znam kakvi su ostali filmovi koji se ticu ovog benda, ovaj je usko povezan sa odrastanjem kurt cobaina. prilicno je tuzan i nedvosmisleno prikazuje uzrok, primarni uzrok njegove nesrece. sve ostalo sto se desavalo u njegovom zivotu vezano za nirvanu, drogu, courtney love, potpisivanje za major label, kao da ga je jos vise seckalo na komade.

Edited by hoffnung
Link to comment

blek si je prosecan tv film. mozes ladno da ides u kuhinju, pisas, pricas malo na tlf i opet da upratis sta se desava. meni film izgleda kao neka proba za nabildanog glavnog glumca

Link to comment

jesu ogavni ono dvoje ogavnih repera?

 

Moram da priznam da sam tek posle filma saznao ko su oni, tako da nisam imao tu vrstu hipoteke kad sam gledao film. Mislim, njihovi likovi su karikaturalni, oko njih je sve uglavnom jako neozbiljno i neobavezno. Ipak, film ima kvaliteta na drugim mestima.

Link to comment

blek si je prosecan tv film. mozes ladno da ides u kuhinju, pisas, pricas malo na tlf i opet da upratis sta se desava. meni film izgleda kao neka proba za nabildanog glavnog glumca

Pišaš u kuhinji? :o

Edited by Utvara
Link to comment

ima na youtube ovaj novi film o nirvani, odn. kurt cobainu: 'montage of heck' ako nekoga zanima. ovo je prvi film koji sam pogledao, a ima veze sa nirvanom. ne znam kakvi su ostali filmovi koji se ticu ovog benda, ovaj je usko povezan sa odrastanjem kurt cobaina. prilicno je tuzan i nedvosmisleno prikazuje uzrok, primarni uzrok njegove nesrece. sve ostalo sto se desavalo u njegovom zivotu vezano za nirvanu, drogu, courtney love, potpisivanje za major label, kao da ga je jos vise seckalo na komade.

Knjiga "Teže od Neba" sve to bolje objašnjava. Mnogo više o odnosu sa roditeljima, okolinom, o pesmama, zavisnosti,

dosta detaljnije o svemu nego ovaj dokumentarac. Dva strica su mu se isto ubila, pa sve do recimo trivijalnih stvari da nikad nije prao zube, da je imao je mačku i zeca i neko je nekog tu tucao, ne sećam ko koga. Baš baš dobra knjiga. Film je više dragocen zbog snimaka koje nismo bili u prilici da vidimo do sad. Da, Bili KOrgana nije mogao da smisli jer se Kortni zabavljala ranije sa njim, Aksel Rouza isto nisu podnosili. Vredi da se pročita.

Link to comment

hvala ti za ovu informaciju, barem sto se tice tih hard-core detalja kojih nema u filmu. iako je film dosta obuhvatio sto se tice porodicne price i konteksta, stricevi se ne pominju, sto smatram jako vaznim, buduci da su oni vazan stepen srodstva. 

zanimljivo mi je ovo sto pricas za billy corgana, buduci da ih je [kurt i courtney] snimao sve vreme [one scene u kupatilu] gitarista iz istog benda, gde je courtney svirala i pevala - hole. stavise, ako sam dobro razumeo, oni su takodje bili u vezi. inace znam za courtney i corgana, da su bili u vezi. 

 

Link to comment

Moram da se ispravim, hteo sam da napišem da skoro nikad nije prao zube. Ima još mnogo toga, ne mogu da se setim sad svega, voleo je da izmišlja 

stvari kao recimo da je živeo ispod mosta, kako je kupio prvu gitaru, something in the way je napisao kada se osećao odbačenim od roditelja,

za čuveni unplugged je zahtevao mnogo sveća da izgleda kao na sahrani, imao hronične probleme sa stomakom koje najčešće rešavao heroinom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...