Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Life-Of-Pi-2012-Movie-Online.jpgnako, možda jer sam ga gledao sa gomilom osnovaca koje je malo malo pa napušavao neko iz sale. odlično snimljen za 3D. nije obavezno za pogledati.filmove u bioskopu treba gledati isključivo radnim danima u terminima od 14, 15 ili 16h
Link to comment
odlican. :thumbsup:sad mi se ponovo gleda.stavise, sad cu ponovo da gledam.
Mene je jako podsećao na defendora zbog glavnog lika koji je doduše za razliku od defendora znao šta radi ali obojica imaju taj prizvuk poluretardiranosti pa ti priraste kao takav za srce. Ima mnogo lepih momenata. Defendor je inače totalno vrhunski film i ja ga volim. Najdraža mi rola Vudija Harelsona. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

must see spisak mi samo raste i raste... :wacko: za defendora prvi put cujem (seljanka), hvala za otkrovenje.za happy accidents cula ali ne znam kako je uopste moguce da nisam nikad gledala, bas, bas volim marisu tomei. :wub:

Link to comment
bas, bas volim marisu tomei. :wub:
Njena harizma i vuče film. Nije da mu je to potrebno, al zato je film i debelo nadprosečan, ima sve što treba da ima. Odličnu priču, odličnu izvedbu.p.s. Meni watch lista na imdbu na preko 50+ naslova, ali msm da sam fino pobrao, samo da odgledam sve što se nakotilo na hardu iz doba gledanja serija i samo serija. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

bolji su Tom Hardy i braca mu u Lawless, nego sam film. Guy Pearce ko da je dosao iz nekog betmena ili spajdermena i po stajlingu i po nacinu glume.vise obraceno paznje glumcima i scenama nasilja nego samom filmu. steta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...