Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Fali Ulis, ali i mnogi drugi. Kad sam prvi put došao ovde, nije prošlo ni par dana, napao sam nekog autsajdera (tako mu je bio nick), skoro pa potpuno bezrazložno (napisao je da je Solaris crveni sf, onako usput). Tako smo se vijali koju stranu, posle vidim neke druge njegove postove - pametan čovek, ne znam šta mi bi da na njega đonom krenem. Imao sam posle još vazda ispada, a sad sam se malo oladio, a i nije više atmosfera ta. Nije svaki dan drive, eh...

Link to comment
ma drugari uvek, nije frka. ti samo cepaj to svoje.
:happy:Preporuka za vas nostalgične. Napravite zatvorenu grupu samo vama odabranih ljudi i uživajte. Neće niko da vam smeta... i pomenite bar jednom Toni Adamsa, vidite da se lakta da uđe u to vaše kolo. Naravno ovo je drugarska preporuka, nema ljutiš!
Link to comment

sad već postaješ smešno bezobrazanboli me kurac za tvoj ukus, te kako isti obrazlažeš - piši šta ti volja - , al ovo liči na pokvarenu, malu vendetu, ozlojeđenog tipa koji bi da uvredi al ne ume...ne odgovaraj, prt pls

Link to comment

Čemu ta nepotrebna agresija. Ovde sam lično da bi pokupio preporuku za neki film koji bi inače možda propustio i tome slično. Ovde postavljam poslednji film koji sam odgledao sa Imdb linkom i tek pokojim ličnim komentarom. Pa kome se učini zanimljivim on to razume kao preporuku... E sad što su pojedini to shvatili kao da želim da se istaknem nekim strućnim recenzijama su besmislica i jednosmerna ulica. Tebe nisam spominjao i nemam nameru da se koljem sa tobom a i sa tebi sličnima jer te vidim kao neku izmaglicu sa rosuljom...

Link to comment

nema našeg kola, ne zam šta tripuješ, svi smo isto kolo. prosto ne kapiraš šta ti pričam, a posebno se to vidi po tome što pominješ nekakvu zatvorenu grupu, kao tonija bez ikakvog razloga.

Link to comment

Kažem ti da napravite zatvorenu grupu kako bi mogli samo vi da učestvujete u njoj, bez na primer mene da vam kvari doživljaj. To je korektno i ne vidim čemu to skakanje za svaku reč za koja se tebi učini neprikiladnom. Ponavljam umislio si kako hoću da se takmičim sa Vama na temu; Ja sam bolji stručnjak i bolji recenzant. Čoveče božiji da li ti znaš šta znači prava recenzija, odnosno kad se neki film obradi kroz recenziju? Kakve crne recenzije pobogu. Ovde sam da pokupim neki film i možda da nekome dam uspešnu preporuku. Kako Vi doživljavate to i da li vam to ruši ego baš me iskreno zabole. Nije nikakav problem i da postavim samo Imdb link i da dam ocenu kako sam doživeo taj film. Veruj mi da si u krivu i stvarno neću da se branim od napada naelektrisanih forumaša jer osećam energetski vampirizam a poslednje što želim je da se ubeđujem sa nekim likovima(i sa tobom) gde u stvarnom životu sa njima ne bih popio ni kafu.

Link to comment

ja bih s tobom popio kafu, nemam taj problem, ne mislim da si neki loš tip. sve što hoću da ti kažem je da mislim da nema smisla da kopipejstuješ tzv. recenzije ili sažeteke filmova ili šta god drugo što se svodi na dve-tri rečenice. toga imamo preko kurca, i zato nam je pdf u nikad gorem stanju (zato i pominjem arhivu, samo zato).siguran sam da svi misle da si ovde dobrodošao, niko te ne mrzi niti želi da te otera. takođe, vrlo sumnjam da ovde neko sebe doživljava kao nekog neviđenog znalca, tu smo da pričamo o filmovima (kao nekad što smo, zato i pominjem arhivu, samo zato), a to je teško sa onelinerima. a što je nagore, mislim da možeš da napišeš kršten post o nekom filmu a da je duži od tvog prosečnog posta, samo ako hoćeš. dakle, nema grupa i grupica, nedodirljivih poznavalaca i koječega, samo filmofili. relax.

Link to comment

Nisam ni rekao ni da sam bolji ni gori od drugih. Samo kažem da se van ovog foruma ljudi druže sa osobama kojima to druženje prija odnosno izbegavamo one koji nam ne prijaju, a problem sa ovim forumima je taj da moraš da trpiš i čitaš nekog ne tebi sličnog sa kojim ne bi popio kafu a kamoli otišao na pivo, što je isto tako OK.( napisano bez da veličam sebe)Što se tiče recenzija tu ne mogu mnogo da te usrećim jer to ne znam i ne umem a samim tim i ne želim. Nema zle krvi. taman posla a više neću ništa šturo pisati jer vidim da izaziva negodovanje već ću samo dati ličnu ocenu a to verovatno neće pogoditi nikoga. Iako mislim da kratak osvrt na odgledani film je daleko bolja stvar a svakako je prava stvar obraditi kompletno film ako to umeš i imaš vremena...Ma naravno opušteno svi smo ovde zbog dobrog filma... Pozdrav i svako dobro!

Link to comment

baš ste nepotrebno potrošili dve strane topika. ja sam od skora počeo ovde češće da navraćam. naprosto, zima je više sam u toplom domu svome, našao sam roba koji skida sve filmove koje mu poručim. za pravljenje te liste porudžbina blagodarim svima vama. neki od linkova koje ste postavili su punili listu, neki su mene odvraćali od želje da se bakćem s tim filmom.da se vratim na temu. sinoć sam gledao dobijen belgijski krimić "slučaj alchajmer", potragu za uglednim pedofilom, kozumentom dečje prostitucije. glavni lik nije po standadima US produkcije. možda ste o ovome debatovali na prethodnim stranama, ako jeste onda ništa, ako niste onda bacite pogled na link pa ako vam paše.........http://www.imdb.com/title/tt0374345/?ref_=nv_sr_1sve najbolje i mir u kući.

Link to comment

ma meni je zakintos car, stavise, cast mi je kad me neko tako kul bez ikakvog razloga mece u usta.covek je realno inovator po pitanju kritike, postovi su mu kratki i britki, na savrseno jednostavan nacin stavi nama prosecnima do znanja 2 najbitnije stvari, jel taj film veliki ili mali, i je li los ili dobar. sta vise koji kurac, koga zanima - nek uzme sam i nek pogleda.pritom je verbalni virtuoz, onaj deo sa naslonom stolice je verovatno nesto najduhovitije sto sam u poslednje vreme procitao.mislim da gubi ovde vreme, trebao bi biti stendap komicar, moje misljenje jebiga.ok, slobodno interpretira gramatiku, izmislja neke nove reci, i tek je na forumu cuo za recimo majk lija, ali moze mu se, 2 cool for school, kip d gud uork, zakintos!ja poslednju gledao divlju hordu, jebiga, jedan od filmova koje svaki put odgledam do kraja kad god naletim na njega.i dalje mi je to finale verovatno najbolje u istoriji filma, i verujem da bez pekinpoa, a i voltera hila koji mu je bio asistent, akcioni film kakav danas postoji, ne bismo gledali.jedan od retkih vesterna koji mi je verovatno bolji od triologije™ sa istvudom. sto bi zakintos rekao, sjajan mali film!i moco, bas bi mogao da me pomenes u nekom postu, zelja mi je da se nadjem sa Vama™ u bilo kom kruzoku :(braco, mir u kuci!!!

Link to comment
i moco, bas bi mogao da me pomenes u nekom postu, zelja mi je da se nadjem sa Vama™ u bilo kom kruzoku :(braco, mir u kuci!!!
pa i jesam, "sa nama običnjacima", što volimo da čitamo postove ovih filmski pismenijih od nas. bez zajebavanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...