Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

51 minutes ago, Ras said:

Na žalost je Indijana Džouns poprilično jadan oproštaj od Harisona Forda u ovoj ulozi.

Film je preopširan, većim delom dosadan i sačinjen od besomučnih jurnjava bez smisla. Priča meandrira od nemila do nedraga, a od misterije ni traga. Likovi koji su trebali da posluže kao naša veza sa prošlosti i izvornim filmom zapravo su karikature, uključujući i samog Forda. Naci zlikovci predvidivi, uključujući i glavnog, a bolje se nije ni nmoglo očekivati obzirom na ziheraški izbor glumca za tu ulogu.

Lik Helen Shaw (Phoebe Waller-Bridge) ima potencijal, ali u ovom filmu kao i sve ostalo polovičan.

Možda jedini deo filma u kojem sam osetio nekakve emocije ipak je sam kraj, počev od udarca pesnicom. Znaće oni koji su ili koji budu gledali.

Meni je i Phoebe smetala u filmu sa nonsalantnom glumom, koja se granicila sa sprdnjom. Klinja je uzasno nesimpatican a Mads tugaljiv. Cak najmanje mogu da zamerim samom Indijani. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, kipo said:

Nakon zavrsene (povoljnije nego Kukurelja) pozajmice Regeljona, Junajted krenuo po Amrabata, valjda. Ako je zaista i ako prodje, kapa dole za Amrabata koji je cijelo vrijeme cutao i cekao ManU :ziga:

 

Koji je to deo, prvi ili drugi?

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Remi said:

 

 

inače nikako da odgledam ono što je snimao pre kuhinje soula, moram da ispravim to.

 

 

Kako jbt, to su mu najfilmovi?

Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

Kako jbt, to su mu najfilmovi?

Ne znam, a svaki put isto posle poslednjeg filma koji izbaci kao sad cu da poskidam sve dostupno to starije i da odgledam.

No, biće ispravljeno, brzo i bezbolno je prvi na listi, vidim ima ga na torentima.

 

 

 

 

 

Link to comment
11 hours ago, ToniAdams said:

Odličan je poslednji, turski Skorseze bukvalno, o rukavicama sam već pisao i prvo sam mislio mnjah al sledeći dan kad se sleglo - au kakvo kidanje

 

Propustih Rheingold jer je u DFI bila projekcija baš sa gostovanjem Akina pa su karte nestale pre nego sto sam uzela program u ruke. Pojma inače nemam o filmu.

Link to comment

Xatar je ladno stvaran lik, ja do kraja filma nisam imao pojma. Bukvalno bez ikakvog predznanja sam gledao film, osim što sam se primio kad sam video ko je režirao.

 

Jel ima Toni nešto zanimljivo da se pročita više o njemu a da nije na nemačkom, ili napiši ti ako si upućen u rap scenu tamo a da te ne mrzi :D

Našao sam neki vajsov dokumentarac sa njim sniman u zatvoru ima prevod na eng pa pogledam ovih dana. 

Cela priča je jaka, od roditelja do njega samog. Sad koliko su sve činjenice a koliko je romantizovano ne znam.

 

 

  • +1 1
Link to comment

poslednji fatih akim, Rheingold se zove.

 

@Remi nisam ga iskreno previse slusao, znam za njega al slabo mi lezi nemacki rep, osim brata danijela, al i to zato sto je lik strejt edz panker

 

Daniel Gun

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...