Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

35 minutes ago, adam said:

probao i ja sinoc taj don't look up i odustao posle otprilike pola sata. nije mi drzao paznju. nije me ic interesovalo sta ce biti dalje a da gledam zvezde kako se krevelje i preglumljuju, to mi se bas nije dalo. moguce da je i zato sto sam ocekivao neki drugaciji humor tipa mars attacks pa mi ocekivanja izneverena. sta je, da je, sumnjam da cu se vratiti da odgledam ostatak. bar ne uskoro.

 

2 minutes ago, SNARC said:

 

 

Ja prosto vise nemam zeludac za sns-ovstinu svuda oko sebe. 


+1.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Strašan režiser je Zvajgnicev.

 

The Return, Leviathan, Loveless; ne zna se koji je bolji.

 

Gledao sva tri..slican, mucan utisak ostavila.

Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

Strašan režiser je Zvajgnicev.

 

The Return, Leviathan, Loveless; ne zna se koji je bolji.

 

+ Elena, meni najbolji od Zvjaginceva.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Lancia said:

Propustio si golu Djenifer :sad:

jes mi malo krivo al mislim da se necu vracati cak ni na gledanje s premotavanjem.

 

nadoknadicu golotinju tako sto cu veceras obnoviti beti blu da ispostujem benexa.

 

razmisljao da li da ulazim u te mracne vode u ovo mracno doba a onda pomislim - ljuta trava na ljutu ranu. gledace se!

 

fali mi baltik votka za tekilu rapido al probacu bez toga. ako bude frka, pravicu s tekilom. da probam i to jednom. :D

 

 

Link to comment

Jel se opravio on od korone?

Sećam se prošle godine neke vesti da je bio u komi (veštackoj?), ali mi je posle promakla vest o nekom oporavku.. :unsure:

Link to comment
2 hours ago, Profesionalac said:

Jel se opravio on od korone?

Sećam se prošle godine neke vesti da je bio u komi (veštackoj?), ali mi je posle promakla vest o nekom oporavku.. :unsure:

 

Oporavio se, ~jedva pretekao. Teško je bilo naći neke vesti o svemu tome :unsure:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

+ Elena, meni najbolji od Zvjaginceva.

 

Sa "Jelenom" se mnogima zamerio, ~izdao ih je po pitanju poetike (je razlog kod manjeg uzorka ljudi koje znam). Čak mu je to jedan lik i rekao nakon projekcije, kada je držao Q&A, meni je bilo malo neprijatno a ne sećam se njegove reakcije, bilo je davno. Isto je razočarao odgovorem da nema ničeg specijalnog sa onim belim konjem, dok su pitanja iz publike bila o kakvoj se simbolici tu radi.

Meni se lično film jako svideo i smatram ga podjednako dobrim kao i od svih najvoljeniji "Povratak"

  • +1 2
Link to comment
On 14.1.2022. at 15:25, Nikodije said:

 

meni je son bejker 1 car, najbolji filmovi o americi. nisi pomenuo starlet, taj mu je najmanje poznat, ali meni takodje super. jedva cekam da gledam ovo, samo da prvo zavrsim succession koji mi se razvukao kao gladna godina.

 

Odličan Starlet, fala za tip.

Pustio suzu čitajući triviju o Besedki :')

Sean Baker je car!

  • +1 1
Link to comment
On 15.1.2022. at 12:04, adam said:

probao i ja sinoc taj don't look up i odustao posle otprilike pola sata. nije mi drzao paznju. nije me ic interesovalo sta ce biti dalje a da gledam zvezde kako se krevelje i preglumljuju, to mi se bas nije dalo. moguce da je i zato sto sam ocekivao neki drugaciji humor tipa mars attacks pa mi ocekivanja izneverena. sta je, da je, sumnjam da cu se vratiti da odgledam ostatak. bar ne uskoro.

 

Odgledala sam to pre desetak dana, odlukom da odgledam (iz dva puta). Nisam nikakva filmska aristokracija, volim zabavu, ali film je što kažu ljudi, pamflet, skup mimova, tako nekako sam ga i ja doživela. Bude zanimljivo prvih pola sata, toliko mi je otprilike i trajala pažnja. Prilično jasne aluzije na trenutna zbivanja, jedna po jedna i tako se izređaju u tih prvih pola sata. Posle toga se pojavi još par nekih metafora i to je to.

 

Lično mi je bio mučan osećaj, jer mi sve to toliko liči na ovu našu srpsku realnost, pa me je ponegde i nerviralo što to treba da me zabavlja, a u stvari nas devastira u potpunosti.

 

Onaj kraj koji je neki nerd analizirao kao nestvaran mi je zapravio bio i duhovit, bilo je par scena koje su mi se dopale, rasute pilule na primer, kako se kotrljaju u svemiru. Otprilike toliko mogu da prizovem u sećanje od scena posle nekoliko dana. Od ženskih uloga, vidim da većinom hvale Meril i Kejt, ali one su mi nekako karikaturalne u tom ekstremu uloga koje su im date, glume institucije, a JL mi je ok, ima nekakav čovečji lik, i meni je simpatična u filmu.

  • +1 2
Link to comment

Tek sad odgledao "Don't Look Up", porodično.

 

Meni i ćeri se svideo, a žena prespavala sredinu, mada se i njoj svideo :wub:

Možda je pomoglo to što smo gledali bez titlova, pa sam prebacio na anglosaksonski mod u glavi.

 

Ćerka kaže da se njenom društvu nije svideo, ali oni su mladi aktivisti, prate "Slobodnu zonu" takve stari, nije ovo ta priča.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...