Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Malo je reditelja koji su napravili nešto približno kao Festen. To se ne pravi svaki dan.
Navukoste me da pogledam taj famozni Festen - stvarno je tesko naci precizniji izraz od remek delo :Hail:Jos Ulrich Thomasen aka Kai Proctor u naslovu, kakvo jebanje keve!!Sledi Jagten, logicno. Edited by ducca
Link to comment
Stoker - uživao u estetici filma, zevao na svemu ostalome. možda bi sve imalo više smisla da je pre onog nezanimljivog razrešenja park znao da hičkokovski diže napetost u prvoj 2/3 filma.
Link to comment

Рассказы (Short Stories)

napokon nesto dobro iz rusije. film o zivotu u savremenoj rusiji, upakovan u 4 price. sigurno se gubi dosta na prevodu, vidim po trejleru da derzinskog prevode kao trockog :isuse:
Link to comment
Navukoste me da pogledam taj famozni Festen - stvarno je tesko naci precizniji izraz od remek delo :Hail:Jos Ulrich Thomasen aka Kai Proctor u naslovu, kakvo jebanje keve!!Sledi Jagten, logicno.
Ja moram da sačekam još prevod za Jagten.U međuvremenu0_0_105070_01_320w.jpgThe Last Days of DiscoRealno, i nije neki film, ima tu problema u naraciji (u realističkoj priči sa dosta teksta). Još je tema život mladih iz viših klasa, japija u ranim osamdesetim u Njujorku, kompletno film koji se može mrzeti. Ja sam, međutim nekako uživao, verovatno zbog dobrog dijaloga koji je bio i zicer za glumce. Kate Beckinsale u najboljoj ulozi u kojoj sam je gledao. Edited by kobni zelaya
Link to comment
nicole-kidman-stoker-poster-01.jpgNE GLEDAJTE OVAJ FILM!Ne sećam se kad sam poselednji put gledao nešto ovako ukočeno, izveštačeno i uvredljivo glupo.Ovo nije prosto loš film, ovo je katastrofa.Još sam dao pare da ga gledam u bioskopu! :isuse:Hoću nazad 2 sata života!
I ja se zajebo pa gledao isti u bioskopu :isuse:Vizuelno odličan ali to mu ništa ne vredi jer je priča... :thumbd:Posle sam smišljao u glavi razne varijante kako je mogao da se izvuče u odličan film ali...... šteta..... a baš sam mu se radovao....
Link to comment

Odgledah konacno i Django..iskreno nisam ljubitelj Tarantinovog lika i dela ali i pored beskrajne duzine filma moram priznati da mi se Django dja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...