Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ja bih se tu zajebao zbog Rutgera. Pre neku nedelju odgledao sam prvo nabadanja iz Lust, caution pa onda film ne znam mozda sam i pogresio.

Link to comment

On ima jednu dugogodišnju i veoma homogenu bazu fanova koji bi te izrešetali na ovu konstataciju.Ja sam započinjao tri njegova filma i nisam uspeo da izdržim duže od pola sata.

Link to comment
Prometheus odgledao sinoc, spram mojih niskih ocekivanja, dobro je proslo. Uzeleo sam se malo specijalnih efekata, pa sad stavljam Clash of the Titans :jerry:
Zeznuo si raspored, trebao si kontra, jerbo je clash of the titans neopisivo djubre od filma posle koga bi ti Prometejus bio remek delo.. Bolje skini Immortals ako nisi gledao, taj necemu i vredi, a slicne su tematike.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment

Upravo se zavrsio Kramer protiv Kramera na Fox Movies. Fantasticni Dastin Hofman, Meril Strip, Dzejn Aleksander i Dzastin Henri koji je igrao klinca. Bez lose uloge, bez loseg momenta, jedan od najboljih filmova ikad.Te 1979. godine uzeo je sve Oskare i za glavnu ulogu i sporednu zensku i reziju i film i scenario. Jednostavno genijalan film.

Link to comment

Jbt. pa ovaj Argo je film za decu, otprilike. Najviše mi se dopao onaj saspens kad jure kolima avion koji poleće. Samo sam čekao kad će neko od Iranaca da izvadi laso i baci na avion. Još scene sa Goodmanom i Arkinom su iz totalno neke komedije. Pa malo 'vako, malo 'nako.Zero Dark Thirty je Apokalipsa za ovo.

Link to comment
Upravo se zavrsio Kramer protiv Kramera na Fox Movies. Fantasticni Dastin Hofman, Meril Strip, Dzejn Aleksander i Dzastin Henri koji je igrao klinca. Bez lose uloge, bez loseg momenta, jedan od najboljih filmova ikad.Te 1979. godine uzeo je sve Oskare i za glavnu ulogu i sporednu zensku i reziju i film i scenario. Jednostavno genijalan film.
Ako hoćeš da se oduševiš sa fenomenalnim Dastin Hofmanom, samo godinu dana ranije... Takođe genijalan film Straight Time (1978) Skriveni biser :thumbsup:
Link to comment
bio Brazil (1985) sinoć na pink2
ima repriza danas u pola 12! haha!izuzetno pametna upotreba (dijegeticke i nedijegeticke) pop muzike na filmu!* (o tome se u svakom filmu radi!)sem toga dosta je pametan. po zizeku najbolji britanski film!*haha dobro, ovo je vise ko blurb, ima jos pametne muzike, caplini, godarovi i to, al opet, stoji. Edited by fancy claps
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...