Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

eto ti ga sad, glupav :Da sto ti je glupav, emilija?
Pazi šta pričaš za mog čaleta.
ma svaka čast tvom čaletu generalno, ali ovaj film mu je bezvezezašto?

zato što sam ja lepo počela da gledam film o boksu, o devojci koja se time bavi i njenom razvojnom putu, potpuno interesantan odnos nje i čaleta™ nije ni ko ćerka ni ćale, još manje ko neki ljubavnici ili sl ali super odnos, i sve to, sve je već dovoljno neobično, ne sećam se da je ikad i viđeno pre toga, super, divno, nije morala na kraju ona da postane prvak sveta i svi srećni, nije uopšte to problemali se onda film iznenada pretvorio u jebenu priču o jebenoj eutanaziji, pa jebem mu miša <_<

Link to comment
došao do trećine Umri muški i ne ide dalje. previše i za zajebanciju.
to ovaj poslednji 16ti deo gde Brus ima 678 godina?pa to se ni ne počinje,o Lancia moja...
Link to comment

Ja od viđenijih filmova probala nekoliko puta da ogledam Glengeri Glen Rosa i Ocean's Eleven, probala zaista nekoliko puta sa totalno dobrom voljom sve ono možda sam prošli put bila preumorna, možda nije bio trenutak, možda ovo ono, evo još jedna šansa.I nijednom nije uspelo. Ne mogu, jednostavno ne mogu, valjda prosto nisu za mene.

Link to comment
prva ljubav zaborava nema. gledao ga online, da ubijem nesanicu, jos mi gore bilo posle.
ju ja ceo vikend gledao onlajn te hitove 80tih. stao sam negde na 5 komada
Link to comment

poslednji daj hard, je teška trešina, il sam ja omatorio za non stop akciju...a propos milion dolara za popović bebu - unforgiven je poslednji kalahanov remek-uradak. slabo mi se dojmilo išta posle, a mdb ponajmanje.

Link to comment
ju ja ceo vikend gledao onlajn te hitove 80tih. stao sam negde na 5 komada
taj sto si gledao sa vudi harlesonom je fenomenalan. znas koji ja mnogo volim, onaj sa surfovanjem i patrik svejzijem, zaboravih ime.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...