Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Cloud Atlas3472bb36b4d413a182189238180fb07f.jpegOdličan, baš odličan... Samo ovolika količina sjajnih scenografija bi možda bila dovoljna, a daleko od toga da je to sve što film pruža. Makeup verovatno najbolji ikada.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

million dollar baby - veceras opet na rts-u: vise je emocija u jednoj sekundi ovog filma nego u 100 minuta robotizovanog hiperhajpovanog stripa o operi.

Link to comment

ja u stvari ne volim brodija jer on je toliko dobar....toliko sjajan glumac. pijanista je pomerio tlo pod nogama.detachment je film o covecnosti, o svemu sto nas tisti i sto nemamo hrabrosti da izbacimo napolje. borba sa egom i sujetom, borba sa prepoznavanjem, prihvatanjem. inace se stalno pitam, i sve sam bolja u stednji svojih emocija, zasto smo sve veca i veca stoka? iz minuta u minut civilizacija se siri i sve je veca i veca a covecnost ide unazad. kako to?gde gresimo? kako smo takvi?ne razumem to stiskanje, taj strah da te drustvo ne prihvati zato sto si drugaciji, ta kukavicnost da damo. ...ne znam....

Link to comment
Čekaj, šta bi ti tata noar rekao na ovo? :P
:lolol:Inače, super film. Best line ever:See. if I'm thirsty. I don't want a glass of water, I want you to sympathize. I want you to say, "Gloria, I too know what it feels like to be thirsty. I too have had a dry mouth." I want you to connect with me through sharing and understanding the concept of dry mouthedness.
ovo je meni totalno glupav film :mellow:
Pazi šta pričaš za mog čaleta.300px-Harry_Callahan.JPG
Link to comment

Tipican holivudski sa sve aplauzima, ali nije lose.Zadrzao mi paznju, a i nasmejao sam se.Posebno mi lud onaj veteran sa nogicama, a ni muzika nije losa.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qDMXkPfxjOcI naravno.Ma samo zbog muzike vredi, a i zbog gospodina sa cigarom.http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i8e7ECdG69UImam trip da sam gledao "I am legend" sa dva razlicita zavrsetka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...