Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pobrkali ti se linkovi :)A jel si odgledala Before Midnight? To je prava strahota of filma.
e valjda sam popravila link, tražila sam sledeću seriju mada mi je sve nešto bledo posle boss (i to prve sezone naročito) - ne mogu da se setim da sam skoro gledala takvog negativca. otud zabuna kod linka ...elem, nisam još gledala bm, u vreme kad sam ga tražila po forumskoj preporuci nije bilo dovoljno kvalitetnih kopija, a stvarno ne mogu da gledam nov film ako mi vizuelna komponenta nije savršena. ali tu je, na listi :)ali lore - lore mi je pocepao utrobu. Edited by gagorder
Link to comment
samo scena kada se fajferova spušta liftom je loša jer se vrpolji nenormalno, mnogo jači efekat bi bio da je mirna... i još gomile neuverljivih stvari.
Ајде ти звекни грумен кокса па се спуштај лифтом без врпољења. Ви сте гомила оцвалих хипстера, а Скарфејс је ремек дело.
Link to comment
Ајде ти звекни грумен кокса па се спуштај лифтом без врпољења.Ви сте гомила оцвалих хипстера, а Скарфејс је ремек дело.
moraš kapirati da sam par koraka ispred tebe, četnički paceru. razmišljao sam i o tome, ali čak i kada se to uzme u obzir imaš još problema sa spuštanjem liftom. predugo traje, sinhronicitet, neuverljivo.... banalan film.najjače su scene u kolumbiji. jedna linija teksta nije dobra Edited by Ravanelli
Link to comment

Pobrkani su malo loncici. Skarfejs je nesumnjivo kultni film, film koji iza sebe stvara armiju sledbenika, cudi me nije neka crkva vec osnovana, jer on to i jeste, vozi svo vreme i dobro radi. A bas da je remek delo, ono klasicno, u filmskom smislu, pa uzmemo da seciramo kostime, proveravamo mikrofone, gotovo da smo uvereni da je Pacino u pojedinim scenama zesce odradjivao, dakle, ako film razdvojimo na elemente i svaki analiziramo posebno i u sadejstvu sa drugima, onda jebiga nije remek delo.

Edited by ultra plasticni
Link to comment
Pobrkani su malo loncici. Skarfejs je nesumnjivo kultni film, film koji iza sebe stvara armiju sledbenika, cudi me nije neka crkva vec osnovana, jer on to i jeste, vozi svo vreme i dobro radi. A bas da je remek delo, ono klasicno, u filmskom smislu, pa uzmemo da seciramo kostime, proveravamo mikrofone, gotovo da smo uvereni da je Pacino u pojedinim scenama zesce odradjivao, dakle, ako film razdvojimo na elemente i svaki analiziramo posebno i u sadejstvu sa drugima, onda jebiga nije remek delo.
Капирам да би тако могли и са Мишел Фајфер: очи су јој превише размакнуте, нема неке сисе, коса јој је к'о фарбана...Постоји гомила филмова чији су елементи без грешке а све их заједно не бих дао за минут Паћиновог очигледног шмирања у Скарфејсу. Он је Елизабет Баркли свог времена, само је његово време било мање лицемерно од њеног. Никакав глумац и апсолутни цар.
Link to comment

a šta je skarfejs, kime?u višednevnom očaju gostovanja kod familije, uključila tv i gledala šafta.rupe u scenariju. nameštanja da bi radnja mogla dalje. tipizirani likovi, ali i blesava iskakanja (mama žrtve uzima mač osvete u svoje ruke, baš kad je bilo izesno da ćesistem pravično osuditi villaina). braća talijani ko dva zadrigla švapska praseta. progonjena nevinost: suklata s masnakosa-plus-šnalica frizurom...semjuel l. takođe ima buljave oči (a nema ni sise). pa šta. on jeste šaft evilsmile.gifili je moj jad bio prevelik, ili je ovo je odličan film u žanru prljavog inspektora.poz

Link to comment
karlitov put je poslednji krug u monci za skarfejs.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
tebi beše itzuli drajv, avatar, django i inglorious bastards? Edited by Ravanelli
Link to comment

skarfejs je skarfejs. cista filmska tautologija.korindjare, ti si nesto kao srednjoskolac koji je otkrio kinoteku. filmofilski adolescent koji umesto da slusa hevi metal i masta da dira sise liv tajler u gospodaru baca na orsona velsa pa nikom nista. mislim, idi vrckaj u liftu. samo to ne bi bio skarfjes vec jedan drugi de palmin film.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...