Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

13 minutes ago, Lancia said:

Ko u kokice :D

 

odmicem stvari od sebe, ne bi li pod nekim uglom procitao slova i brojeve. Pravi deda.

 

proći će to brzo, bićeš opet kao mlad... not :(

 

evo dve simpatične devojčice da te zabave :*

 

 

  • Wub 1
Link to comment

U vreme kada se pojavio The Caution Horses još me nije prošao šok od The Trinity Session. I dok su se The Pogues, Sonic Youth, Public Enemy, ili The Happy Mondays mogli slušati na okupljanjima, Cowboy Junkies su ostajali za časove samoće, ili deliti samo sa specijalnim osobama. I danas oba albuma volim podjednako i verovatno bi se oba našla u onom famoznom paketu za pusto ostrvo.

Večeras Sharon, album snimljen neposredno nakon The Trinitty Session, ali u to vreme neobjavljen. Većina pesama biće ponovo snimljena i objavljena na The Caution Horses. Pesme na Sharon očekivano zvuče sirovije, ali njihova je lepota neuporediva bez obzira na koji je način servirana.

 

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
5 hours ago, Ras said:

U vreme kada se pojavio The Caution Horses još me nije prošao šok od The Trinity Session. I dok su se The Pogues, Sonic Youth, Public Enemy, ili The Happy Mondays mogli slušati na okupljanjima, Cowboy Junkies su ostajali za časove samoće, ili deliti samo sa specijalnim osobama. I danas oba albuma volim podjednako i verovatno bi se oba našla u onom famoznom paketu za pusto ostrvo.

Večeras Sharon, album snimljen neposredno nakon The Trinitty Session, ali u to vreme neobjavljen. Većina pesama biće ponovo snimljena i objavljena na The Caution Horses. Pesme na Sharon očekivano zvuče sirovije, ali njihova je lepota neuporediva bez obzira na koji je način servirana.

 

 

  Hide contents

 

 

wow! nisam znao za ovo, sad se skida...

o meni je caution horses desert island disc od kada je izasao. cuo sam ga pre trinity sessions, jer je izasao upravo kada sam ja poceo ozbiljno da otkrivam muziku, i nikada mi trinity nije postao podjednako drag.

caution horses plus fenomalno zvuci na vinilu.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, kurdi said:

caution horses plus fenomalno zvuci na vinilu.

Postoji svega nekoliko predmeta koje posedujem, a koje bih nazvao dragocenim - taj poklon (vinil) je jedan od njih.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...