Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

1 hour ago, kurdi said:

LmpwZWc.jpeg

 

ne znam zasto prakticno ne znam built to spill... zasto recimo '97 kad sam vazda slusao modest mouse nisam slusao i ovo.

neverovatno, baš sam danas ponovo gledala ovaj nastup :)

 

Spoiler

inače, do bts sam slučajno došla preko drugog benda, vrlo dobrih stonera caustic resin, čiji je osnivač originalno bio iz bts. plus, producirao ih je isti lik koji je radio bts i - modest mouse. 

mark lanegan je bio jedan od njihovih najvećih fanova, a njegov ortak mike johnson je snimio i album s njima

 

 

Link to comment
On 24.4.2022. at 0:47, beyoncé said:

neverovatno, baš sam danas ponovo gledala ovaj nastup :)

 

  Reveal hidden contents

inače, do bts sam slučajno došla preko drugog benda, vrlo dobrih stonera caustic resin, čiji je osnivač originalno bio iz bts. plus, producirao ih je isti lik koji je radio bts i - modest mouse. 

mark lanegan je bio jedan od njihovih najvećih fanova, a njegov ortak mike johnson je snimio i album s njima

 

 

 ja sam fan mike johnsona jos od prvog solo albuma, a drugi, year of mondays, mi je klasik. mozda overim i te stonere.

secam se nekog teksta u valjda nme-u iz '97 gde je pisalo da su bts i guided by voices dva poslednja neotkrivena velika indie benda. cini mi se da je povod bio to sto su yo la tengo konacno otkriveni sa i can hear the heart beating... zbig ylt sam valjda i procitao tekst.

mnogo bi mi jednostavniji zivot bio da sam se te godine navukao na bts a ne na gbv.

 

np:

LmpwZWc.jpeg

 

Edited by kurdi
  • +1 1
Link to comment

ajme sto mi je legla ova kompa

iiiiopet jedan od pionirskih spuki tvajlatj zoun psihofolki bendova iz nocne smene

pored charalambides i tower recordings yelte

theeeee almighty thee iditarod

takoreci night time is my time

za sanjare koji mesecare, bulazne, sve samo ne lucidno spavaju.  

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

iditarod.jpg

Link to comment
11 hours ago, kurdi said:

 ja sam fan mike johnsona jos od prvog solo albuma, a drugi, year of mondays, mi je klasik.

 

sećam se, komentarisali smo ga jednom. zato sam ga pomenula. 

 

11 hours ago, kurdi said:

 mnogo bi mi jednostavniji zivot bio da sam se te godine navukao na bts a ne na gbv.

:D

 

np. Luke Haines & Peter Buck - Beat Poetry For Survivalists

513-4GRjxIL._SY580_.jpg

 

dosadan album, pogotovo za jutro. 

Link to comment

zna li neko koju gitaru svira Jerry na CD-ju "Stop Making Sense", numera Psycho Killer?

zakleo bih se da je Ovation.

 

da odgovorim samom sebi: nije Jerry nego Byrne sa Martin D-35

 

Edited by 3opge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...