Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

On 4.8.2018. at 17:23, kurdi said:

 

Sto?

i meni je prilično (odavno) dosadio veći deo njegovog opusa, al sto ovako ekstremno?

ne znam, nemam racionalno objašnjenje

fanovi da se ne uzbuđuju - do mene je

idiosinkrazija je izgleda posledica koncerata na kojima sam se osećala pretežno iziritirano (opet iz nejasnih/ne mnogo svesnih razloga)

možda me moja intuicija u ovom slučaju vara, možda me samo iritira fama u vezi njega, tek, iz istog muzičkog univerzuma uvek mi je bio draži, iskreniji (i daleko lepši) njegov ortak mike johnson

 

 

hit leta!

 

 

Edited by beyoncé
Link to comment
On 29.12.2013. at 5:50, kurdi said:

slabo je (s)poznata cinjenica da ovo pisa po skoro svim mark laneganovim albumima, s velike visine.MI0001701926.jpg?partner=allrovi.com

 

7 hours ago, beyoncé said:

ne znam, nemam racionalno objašnjenje

fanovi da se ne uzbuđuju - do mene je

idiosinkrazija je izgleda posledica koncerata na kojima sam se osećala pretežno iziritirano (opet iz nejasnih/ne mnogo svesnih razloga)

možda me moja intuicija u ovom slučaju vara, možda me samo iritira fama u vezi njega, tek, iz istog muzičkog univerzuma uvek mi je bio draži, iskreniji (i daleko lepši) njegov ortak mike johnson

 

 

:)

 

Link to comment

H2Ar95w.jpg

Došlo mi da ga pustim posle sigurno više od 10 godina, možda ima i petnaestak otkako ga nisam slušao. I još uvek mi je dobar.

Elektropionir i sve ono posle Tridesetih nisam shvatio.

 

 

 

Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...