Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

On 5.9.2021. at 2:23, Indy said:

Kad sam ovo prvi put uzivao, radio aparati su jos bili mono ;) Uz duzno postovanje nostalgiji, ovo danas zvuci jos 100x bolje! Get it On!

 

7d0541b66efe552ed631a9770ea0f9d0-1000x10

 

t-rex-the-slider.jpg

 

ne znam kako i zašto, ali cosmic dancer je bila među najslušanijim pesmama u kući ovog proleća :)

 

tražeći je na jutjubu otkrila sam da ima i obrada :D

Spoiler

 

 

 

np. posveta lady in satin nine simon: m. ward - think of spring. 'nako.

 

 

  • +1 1
Link to comment

DakleM htedo da okačim da slušam Dig Lazarus Dig!!! međutim reko' ajde da ne davim...

 

dig.jpg

 

Ipak ću da pomenem - ovo izdanje koje sam savatao (u Hi-Res lossless, kome je to bitno) ima 3 ekstra pesme, od kojih su barem 2 odlične, ali odlične.

 

(U spojleru odlične, ali odlične, ekstra pesme)

Spoiler

 

 

 

To je dakle neki specijalan re-issue ovog albuma koji mi je skroz promakao. (Ekstra odlične, ali odlične, pesme pokupljene su sa nekih B strana)

 

Inače se sećam ko juče kad je izašao pre neverovatnih 13 i po (!?!) godina... Čak i šta je ko ovde komentarisao. @luba  je tad (kao i uvek) bila u pravu, ovo je 1/1 Bad Seeds album, baš kao što treba da bude, a i bolji... Drži se posle ovih godina, a ekstra vitalnost koju smo usput negde izgubili (pa i sam Nick) baš prija.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...