Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

kodo.jpg

 

Definitivno nesto s cime Spotify ne moze da se izbori...

 

kodo-note.jpg

 

CD-ovi su u medjuvremenu postali raritet, ali jos se mogu naci... (Imam negde na kaseti, a i to zvuci bolje od spotifaja)

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Indy said:

kodo.jpg

 

Definitivno nesto s cime Spotify ne moze da se izbori...

 

kodo-note.jpg

 

CD-ovi su u medjuvremenu postali raritet, ali jos se mogu naci... (Imam negde na kaseti, a i to zvuci bolje od spotifaja)

 

Nikada mi do sada nije palo na pamet da taiko slušam kod kuće i to bez slike. Volim da odem kad je neki koncert ili festival, ali meni je to uvek bilo nešto kao, recimo, Riverdance ili slično, nekako mi nije išlo bez gledanja. Ali možda jednom probam, bez spotifaja. :D

Link to comment
6 hours ago, Pixie said:

 

Nikada mi do sada nije palo na pamet da taiko slušam kod kuće i to bez slike. Volim da odem kad je neki koncert ili festival, ali meni je to uvek bilo nešto kao, recimo, Riverdance ili slično, nekako mi nije išlo bez gledanja. Ali možda jednom probam, bez spotifaja. :D

 

Gledao sam, ali samo na ekranu. Medjutim, dozivljaj je i ako se samo slusa pod uslovom da je dovoljno glasno - jos se secam mog nekadasnjeg macka koji je od o-daiko bubnja pobegao pod krevet.

 

Evo moje kopije CD originala (cak sam odnegde bio isekao i sliku CD omota...) Home taping is killing music, to su bila ta vremena...:D

 

20210720-105912.jpg

 

 

 

Link to comment

Zakljucani smo, pa cete razumeti ovu muzicku arheologiju...

 

20210720-105945.jpg

 

 

NP. Kaseta (Jugoton) The Man Machine iz 1978, na kasetasu iz 1996. To je dupli kasetas, levi dek je napravio ovo (ocito remenovi treba da se zamene)

20210720-111039.jpg

 

Ali desni radi...:thumbsup:

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Indy said:

Hebi se lockdowne! Ja skidoh 6GB Nine u FLAC-u, pa vi zakljucavajte...:hihi:

 

nina.jpg

 

Kad počnem da slušam taj album, prvo što pomislim je kako mi se gleda Homicide

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...