Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To neko reizdanje?

nope. mp3. sinoć na fotografiji nekog record shopa video omot pa rešio da ga iskopam iz džungle slsk foldera i premestim negde gde će mi češće biti pri ruci za pustiti.
naravno otišao sam i na discogs da metnem u wantlist, repress iz 90ih je 60-80€.

Link to comment
23 hours ago, maheem said:

posle Kenny Dorhama i Una Mas, novi Kiwanuka. dobar album, bolji od prethodnog.

Michael_Kiwanuka_-_Kiwanuka___1573806204

 

Preporučivali su već host i kowalski, ako se dobro sećam. Preslušao nekoliko puta i meni album dobro zvuči. Videćemo kako će da ostari.

 

18 hours ago, Jumanji said:

Ceo dan, u kuci, van kuce, kolima, drogiram se Azrom, sam bog zna kojim sve albumima, ali evo izdvajam "Kad fazani polete"

511663bb03920677387c192f5d68a835.jpg

Mozda najvise zbog
Listen to Kao i jucer by heyou on #SoundCloud
https://soundcloud.com/user-973302688/kao-i-jucer

 

Ovo mi je bio omiljeni album Azre i sećam se da me je baš vozio tog proleća, gotovo da sam bio zavisnik. Moj je školski drug na kožnoj (školskoj) torbi imao baš ovaj print, što mi je bilo baš kul. Najviše dve godine kasnije stajali smo na suncu, oslonjeni na betonsku ogradu kraj gimnazijskog fudbalskog igrališta i ćaskali i tada mi je rekao kako mu je super album Plavog orkestra. Tinejdžerski bend u kome je taj moj drug svirao bas gitaru u Domu vojske, kada je štafeta noćila, na radost publike je svirao Suadu jedno sedamnaest puta. Vremena su se nepovratno menjala i to ne na bolje. Danas, kada ponekad slučajno čujem Azru mogu da prizovem u sećanje to nevino doba i da mi bude drago. Kada sam probao da sebi pustim i slušam nije išlo.

 

 

n. pl . Bill Withers - Still Bill

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...