Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Linčovski ambijent svakako nije, ali nije baš ni taksidomunovski (bar ne sasvim). Itekako je čujan doprinos neimenovanog kulta.

 

Sa novim slušanjima raste broj favorita.

 

 

Verovatno da je tako, ali obzirom da nisam slusao Cult, ne bih umeo da prepoznam... Inace, meni je uvek neverovatno kad nesto novo zvuci kao "klasik", a ovo je bas taj slucaj.

Link to comment

cenim da je za Novo, a dobro topik

 

a1380283382_10.jpg

 

Jordan Rakei - Wallflower

 

Fina, melou svirka. Neki kao kombo Hozea Džejmsa, Sade i Entonija "Anohnija" Hegartija. Lajk :)

Edited by Willow
Link to comment

CS660982-01A-MED.jpg

 

odličan!

pod uslovom da se prespava prvih 13 pesama i probudi na poslednjoj koja je sjajna

 

 

zato pak protomartyr nikako da razočaraju. relatives in descent mi je moćan album, lirički vrlo elokventan

kažu da su uživo nemilosrdni, volela bih da osetim to

 

 

fanovi su napravili i tumblr sa opisima čudnog čoveka joe caseyja

"inverse bono" i “protomartyr are awesome but they look like 3 scared teens who started a band with their alcoholic uncle” su mi naj

 

 
Link to comment

Ovo je jedini CD koji imam od Pettyja (slučajno nabasao negde na rasprodaji krajem 1996). Dobar soundtrack za nezapaženi filmić (u svakom slučaju muzika je znatno bolji od filma). Puno smisla za songrajting uđe u ono što je na kraju neka vrsta neupadljivog mejnstrima. Sad mi se nameće poređenje između ovog i npr. Wilcoa... Mada je ovo više pop i napravljeno da ne zamara mozak (nije čudo, film za koji je pravljeno je romkom).

 

MI0000105755.jpg

Edited by Indy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...