Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

GV3m7Ci.jpg

Veoma je prijatna (i poprilično... sugestivna) Sarah Nixey, ex Black Box Recorder.

Snimila je nekoć dva lepa albuma na tragu BBRecordera, samo što je zamenila eletroniku akustičnim instrumentima. Izgleda da se više ne bavi muzikom.

Link to comment

R-10752545-1503679163-2267.jpeg.jpg

 

I? Kako ti zvuči?

 

Prija mi odmak od trija i polako se saživljavam sa snimcima.

Iako Break Stuff nije uopšte bio loš, nerado sam mu prilazio, zbog nekakve hermetičnosti i samodovoljnosti. Istina je i da kad god bih uzeo taj album, odslušao bih ga sa zanimanjem do kraja.

Recimo i da mi saradnja VI sa Wadada Leo Smithom baš odgovara. 

Link to comment

Svidja mi se. Vidzej je pijanista velikog kalibra i skroz kapiram njegovu zelju da se kao i svi gorostasi pre njega oproba u svim formacijama od spomenutog dua sa WLS (koji mi se nije dopao, pre svega jer je spomenuti zestoko precenjen trubac) do evo seksteta.

 

Np.

Steffi-Fabric 94 (2017)

Edited by ultra plasticni
Link to comment

meni je odlican. izmesani razni uticaji i citati a opet je originalno.

i dokaz da i plesna muzika moze da ima dobre tekstove.

 

Ono jes, moze da se plese, ali meni vise lici na electro omaz ili epitaf 80-tim. Ima tu i Simple Mindsa, Soft Cella, Eurythmicsa...meni najdraza Other Voices u ritmu Talking Headsa, super je i Emotional Haircut (garant si uz ovu najvise djuskao;)).

I jeste blize tvom odlicnom, nego mom vise nego OK, uvatio si me posle prvog slusanja.

 

np:

 

6371cf3ad32cf209fc9aed72adaea336.jpg

Edited by Majo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...