Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

9 hours ago, Milosh76 said:

I jos vozi mecku 119 na sat...

Spoiler

išla je i 198kmh

:fantom:

 

 

  • +1 1
Link to comment
Spoiler
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

išla je i 198kmh

 

 

9 hours ago, Milosh76 said:

I jos vozi mecku 119 na sat...


Hehe, kalkulant.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ima li ko kakva iskustva sa full elektricnim autima? Imam dil preko firme da nabavim (skoro) sta hocu, pa se mislim izmedju KIA EV6 ili ix bmw...

Link to comment
  • 2 weeks later...

1.2 benzinac automatic 130KS sa 29k km - od AVIS-a

 

IMG_5746.thumb.jpeg.49c12f6858ce0fcca9457fd33dec8485.jpegIMG_5811.thumb.jpeg.1de1d6d6bd866e611cb0aaf06ce31430.jpeg

 

Od petka presao 350km, imam ga jos nedelju dana. 
 

nesto mi deluje tromo…

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, jms_uk said:

Skupa zanimacija - 840 predjenih kilometara i potrosenih 65.5 litara benzina.

manje od 8l/100km

ako je bila mahom gradska vožnja, podnošljiva potrošnja

  • +1 3
Link to comment
  • 4 weeks later...

Došao Auris. Spolja lep i bezličan u isto vreme, toliko da Golf ima više karaktera kad stoje jedan pored drugog. Unutra mesta za nas četvoro. Gepek onako. Oči mi izbija što nema gde telefon da se ostavi nego u držač za čaše.

 

Na struju i na niske obrtaje tih do nečujan. Na jača ubrzanja 1.8 njače kao magare. Smešno je kad se pusti gas pa opet drži visoko obrtaje, čim se malo pipne opet tišina. Ide baš fino, stabilan i ubrzava i vrlo lepo leži na putu. Po selu i okolo, između 30 i 100 troši 3 ipo litre maks, na autoputu između 80 i 160 ne pređe 6(nije baš reprezentativno, nisam prešo 200km)

 

Osvežilo softver i iz nekog razloga nema fabričke navigacije, reče Švabo da ga doteram da reši. Inače fabrički nema šanse da se zakači android auto tj nema gugl mape tj nema krštenu navigaciju sa praćenjem saobraćaja. .Svetla mu

 

Održavanje(servis i provera) 350 evra neparne, 450 parne godine. Platio 15k, dobio 8 novih guma na 8 felni,  dve godine besplatnog održavanja, i ful kasko za oko 90 evra mesečno. Garancija moguća do 2033. ili do 250k km. Inače prešao skoro 80k.

 

tldr, radiće posao neko vreme 

 

Spoiler

IMG_20240429_174109.thumb.jpg.e5f44488e3297c7931dab9beb9962e63.jpgIMG-20240429-WA0009.thumb.jpeg.eb52042a91bfc8340bff1476dfae892f.jpegIMG-20240429-WA0013.thumb.jpeg.5c559394a445052324c1476c95c930dc.jpeg

 

  • +1 9
Link to comment

Inače u zadnjih 5 nedelja, iz razloga nemilog i do kraja nezavršenog događaja kupovine prvog auta u Njemačkoj, vozali se u dva VW T Roc, jedan automatik i ful oprema, drugi manuelac, Seat Ibiza, Hyundai Kona i Škoda Fabia rentiranima. Sve od par hiljada do par desetina hiljada km prešlo. Ful razočaran u Trok. Seat smešan. Kona cirkus. Ali Fabija zato pokidala na prvi utisak, bogami i na drugi i treći. I izgled i unutra i ide kao zmaj, ima mesta ima sve. Jedino potrošnja prosek 7 litara. 

Edited by Desmond Bojčinski
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Desmond Bojčinski said:

Inače u zadnjih 5 nedelja, iz razloga nemilog i do kraja nezavršenog događaja kupovine prvog auta u Njemačkoj, vozali se u dva VW T Roc, jedan automatik i ful oprema, drugi manuelac, Seat Ibiza, Hyundai Kona i Škoda Fabia rentiranima. Sve od par hiljada do par desetina hiljada km prešlo. Ful razočaran u Trok. Seat smešan. Kona cirkus. Ali Fabija zato pokidala na prvi utisak, bogami i na drugi i treći. I izgled i unutra i ide kao zmaj, ima mesta ima sve. Jedino potrošnja prosek 7 litara. 

 

Ja imam shkodu fabiju.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Desmond Bojčinski said:

Inače u zadnjih 5 nedelja, iz razloga nemilog i do kraja nezavršenog događaja kupovine prvog auta u Njemačkoj, vozali se u dva VW T Roc, jedan automatik i ful oprema, drugi manuelac, Seat Ibiza, Hyundai Kona i Škoda Fabia rentiranima. Sve od par hiljada do par desetina hiljada km prešlo. Ful razočaran u Trok. Seat smešan. Kona cirkus. Ali Fabija zato pokidala na prvi utisak, bogami i na drugi i treći. I izgled i unutra i ide kao zmaj, ima mesta ima sve. Jedino potrošnja prosek 7 litara. 

Koji motor?I ako je samo gradska voznja,trosi malo vise nego sto bi ocekivao TSI motori sa turbo.Prednost Vidis kod mesane voznje i po autoputu ,obicno prosek bude 5,2 ..5,5.Benzin.Dizel ne bih znao.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...