Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

14 hours ago, Babu Bhatt said:

Ajde savjet, Megane(2018) ili Focus(2019)?

 

Baš juče pričam sa ortakom koliko taj megan ima prelepu liniju i koliko je skrndavog enterijera. Focus malo manje atraktivan spolja, ali u enterijeru ga šije za sve pare (što je meni jako bitno). 

 

Bukvalno sa kime god da sam pričao od servisera ikada a i vlasnika takvih vozila govore kako je Ford verovatno najpotcenjeniji brend na tržištu u smislu odnos cena kvalitet , pouzdanost, i sl.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

vozio sam megan dizel nekih 6 meseci, najdalje do atine, meni je stigao sa baš niskom kilometražom, rentacar

 

meni je bio zadovoljavajuć, deci se svidele razne led zajebancije, menjaš svetla u vratima, izgled svega preko infotaiment sistema

 

sve u svemu, nisam imao neke značajne primedbe, motor je bio dobar, dovoljno jak za taj auto, tako da sam gasom mogao da se izvučem iz raznih situacija

 

nisam primeti to nešto loše u enterijeru, mada me generalno baš briga kako auto izgleda, sve dok mi je sedište udobno i dok su komande lako dostupne

 

 

Link to comment
7 hours ago, Braća Strugacki said:

rentacar

 

+1 

Par puta u nekim turama od po 200-300 km.

Svidio mi se. Puno ljepše izgleda od prethodne generacije a djeluje i vrlo funkcionalno (prvenstveno misleći na infotainment).

Sa fordovima nemam pretjerano iskustva.

Link to comment
On 31.7.2022. at 10:23, nesha taxista said:

Kod mene je došlo do promene. Sad vozim ovaj auto:

Koji je to model i zasto si se bas za njega odlucio?

Link to comment
15 hours ago, Peter Fan said:

Koji je to model i zasto si se bas za njega odlucio?

Tipo 1,4, benzin. Cenovno pristupačan, prilično komotan i udoban, konstrukcijski jednostavniji od bilo koga iz konkurencije. Da, kod nekih se pojavljuje problem sa potrošnjom ulja, ali ako se sipa kvalitetno i menja redovno sve to nije strašno. Nisam uzeo dizela prosto zato što današnji modeli slabo vare gradsku vožnju, a to je kod mene preko 95% kilometraže. Brzo dolazi do zagušenja brojnih ekoloških igračaka i onda stalno problemi. Benzinac je i tiši i zato je putnicima i meni u njemu prijatnije. Jedno vreme su davali s fabričkim plinom, ali više ne. Ništa, ugradiću ga sam posle par hiljada km, samo da vidim da nema nekih fabričkih grešaka. Za sada nema problema. 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, nesha taxista said:

Tipo 1,4, benzin. Cenovno pristupačan, prilično komotan i udoban, konstrukcijski jednostavniji od bilo koga iz konkurencije. Da, kod nekih se pojavljuje problem sa potrošnjom ulja, ali ako se sipa kvalitetno i menja redovno sve to nije strašno. Nisam uzeo dizela prosto zato što današnji modeli slabo vare gradsku vožnju, a to je kod mene preko 95% kilometraže. Brzo dolazi do zagušenja brojnih ekoloških igračaka i onda stalno problemi. Benzinac je i tiši i zato je putnicima i meni u njemu prijatnije. Jedno vreme su davali s fabričkim plinom, ali više ne. Ništa, ugradiću ga sam posle par hiljada km, samo da vidim da nema nekih fabričkih grešaka. Za sada nema problema. 

Super, srecno ga i dugo vozio!

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...