Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ko ne bi? ^_^

edip: mislim znam jednog malog koji baš voli da ide u teretanu i da trčkara ni za čim, al on je povrh toga i vegan tako da ga nikad nisam ni računala u normalne... :D

Edited by Joshua
Link to comment

jesi na prozaku srecan il ravnodusan?

To je poprilično individualna stvar. Ja sam od jednog Prozaka peglao ceo dan, tako da daljeg iskustva nemam.

Ono što ne valja je da se bude euforičan, jer se onda dobija dijagnoza bipolarnog.

 

A za ovo sa srećnim pilulama se nisam brecao na bilo koga ovde, nego je to neka dozlaboga glupa novinarska floskula. Na njih bi se već brecao.

Link to comment

http://www.blic.rs/vesti/hronika/napeto-u-tutinu-zbog-smrti-mladica-prete-policajcu-da-ce-mu-ubiti-decu-on-se-u/64lm5wp?ref=fbblic

 

Smrt mladića Fahrudina Skarepa (22), kog je tokom akcije sprečavanja nelegalne trgovine u selu Dolovo upucao policajac R.B. iz Tutina, digla je na noge stanovnike ovog grada. Najavljen je protest građana koji zahtevaju da se istraži smrt mladića, a na društvenim mrežama protekla dva dana osvanule su brojne pretnje porodici policajca R.B.

Link to comment

Hasim Jakupovic Yesterday at 8:17pm · Viber · Posto moji dragi tutinci ne znaju bas pravi tok dogadjaja kobne noci kad je nas Fahrudin Skarep svirepo i mucki ubijen evo nekih detalja. U Dzipa Puha bili su Nerko Zecirovic, Sasa Savic, koji je i vozio dzipa, Bojovic Bogosav i Beloica Raica a u belog Pezoa bili su Zecirovic Hamdija, Ljuca Hakija i Milunovic Jovica. Zecirovic Hamdija je posto su zaustavili Fahrudina bukvalno izvukao suvozaca Omerovica bacivsi ga na zemlju gde ga je sutirao nogama po glavi.U tome Nermin Zecirovic izdaje naredbu Belojici da puca sto je on i uradio pucajuci kroz zatvoreni prozor auta u neduzno dete. Eto prijatelji moji da znate istinu.

 

pr 2

 

‎Armin Skrijelj‎ to MI BOŠNJACI

Yesterday at 12:24pm ·
Prije nekoliko godina razbojnici sa policijskim uniformama nocu pljackali i ubijali Bosnjake na Pesteri. Ti razbojnici do sada nisu uhapseni. I onda se cudu zasto navodno Fahrudin Skarep nocu nije stao ovima u policijskim uniformama. Zasto nije policajac pucao u gume nego direktno u njega?
http://pressonline.rs/…/Maskirana+banda+plja%C4%8Dka+i+ubij

 

ceo post na pejdzu o tome sta se navodno desilo

 

 

 

Istina o ubistvu.
Moj dragi prijatelj iz tutina,pisac...je objavio pre samo pet minuta istinu o ubistvu Fahrudina Skarepa.a moja je ljudska obaveza da ovo podelim sa vama.istina neka izadje na videlo....
...Naser Bakic-pisac-
5 min. · 
Danas smo saznali pravu istinu o ubistvu Fahrudina Skarepa
KOMANDIR NERMIN ZEĆIROVIĆ JE JURNU DŽIPOM NA NAŠE PARKIRANO VOZILO A POLICAJAC UBICA JE IZAŠAO I UBIO MOG DRUGA SA STRANE KROZ STAKLO
PARKIRALI SMO VOZILO NA PROŠIRENJU DA BI PROŠLO VOZILO IZ SUPROTNOG SMJERA,TADA JE POLICISKI DŽIP JURNU NA NAŠE VOZILO I ZAUSTAVILO SE UZ BRANIK NAŠEG AUTA,DŽIPA JE VOZIO NERMIN ZEĆIROVIĆ,DRUGI POLICAJAC BELOICA R.JE IZAŠAO IZ POLICISKOG DŽIPA I PUCAO U NAŠE AUTO SA STRANE,OBLIO ME JE KRV A JA SAM SE DRŽAO ZA GLAVU MISLEĆI DA JE UBIO I MENE,KUKAO SAM DO NEBA DOK ME POLICAJAC NIJE IZVUKAO NA MOJA VRATA I PREBIO NA ZEMLJU,ZAPOČINJE PRIČU 20-TOGODIŠNJI OMEROVIĆ MIRSAD KOJI JE BIO U KOLIMA.
Automobil je u Novom Pazaru ispred SUP-a što se možegte sami uvjeriti,nijesmo bježali niti smo davali bilo kakav otpor,ubili su druga i odveli ga u bolnicu a mene su ostavili sa ubicom Beloicom koji je mahao sa pištoljem a ja sam kukao i molio da me ne ubije,kada su došli sa drugim džipom po nas kao da sam se rodio,tada sam svatio da sam živ a krv mi je oblila cijelu odjeću,sa džipom je došao drugi Zećirović inače amidžić Nermina Zećirovića. Sve je laž,nijesmo bježali niti smo davali nikakav otpor,niti nam je bilo ko od policije upozoravao,niti je udareno naše vozilo niti vozilo policije,sve se može provjeriti,sve su lagali,priča kroz suze uplašeni Omerović. Ubili su ga na pravdi boga,on je bio čist i u našem vouilu nije imalo ništa,naše vozilo je prazno,bili smo goloruki,kako ću ja živjeti bez mog druga,ista policija je ubila i mog daidžinog i halinog sina,ovo je treće ubistvo kaže kroz suze Omerović,dokle više,da li živimo u ratu,šta se ovo događa.
Ja više nikada ne mogu biti čovjek,ne mogu da spavam niti da jedem,sve mi je slika ubijenog druga pred očima i onaj krv i pištolj i policajac koji drži pištolj.
Jedan dio priče koju mi je danas ispričao preživjeli Omerović koga sam lično posjetio...

https://www.facebook.com/Fahrudinfarko11/posts/180410825859220

dosta komentara na njemu

 

 

Link to comment

Jeste čudno, i verujem u hajdučiju snaga reda u manjim mestima naročito, ipak da ubijaju tek tako... ne znam.

 

btw, lajkujem stranicu "Bivši Muamer - sadašnji Milutin" :s_w:

Edited by Pečorin
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...