Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

postoje tu dve stvari: jedno je kad klinci podražavaju svoje maloumne uzore, pa se ogrću zastavama i okružuju trubačima. to je glupo ali je u sferi nečijeg ličnog prava. ko im jebe mater. mogu i govnima da se ogrću, ako žele.

 

drugo je kad neko prebije i šipkom davi romsko dete, uz obrazloženje da ovaj nema pravo da nosi srpsku zastavu. to je nepopravljivo oštećen monstrum lišen elementarnog saosećanja. to što su mu roditelji najverovatnije degenerici nije dovoljno dobro opravdanje.

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema nista oko b. obradovica i specificno roma sto je vredno pomena. nemojmo ici u takve stranputice

 

O čemu ti to, leba ti? Obradović godinama talambasa o srpstvu. Ako je tebi potrebno da lično nokautira nekog Roma da bi prepoznao njegovu ideologiju kao jedno od izvorišta diskriminacije i nasilja nad ljudima koji nisu Srbi, onda ništa. 

 

 

neki problem imaju. i on je tesno povezan sa identitetom.

 

plus 

Link to comment

Ne mogu da ti objasnim. :(

 

Nisi se potrudio  :(

 

 

Srpska akademija nauka i umetnosti. SRPSKA.

 

Nije mi palo na pamet da treba da crtam da sam pod tim podrazumevala dverjanski hard kor nacionalizam, a ne problematizovala prefiks srpska

Link to comment

pravo da ti kazem ja dveri jache percipiram kao ekipu koja ce da se navali na prava i grbachu meni i mojoj ceri, nego drugim nacionima. mozda greshim ali njihova ideologija je meni dominantno protiv mene, po mnoshtvu parametara. tj kad bi se to nekad desilo...

Link to comment

Nisi se potrudio  :(

 

 

 

Nije mi palo na pamet da treba da crtam da sam pod tim podrazumevala dverjanski hard kor nacionalizam, a ne problematizovala prefiks srpska

 

 

Evo pokusacu, imas logicki problem ovde.

 

"Dokazujes" odnos prema Romima prefiksom "srpska" koji pri tome nije nikakav problem.

 

Pri cemu nemas nijednu problematicnu izjavu Dveri u odnosu na Rome.

Link to comment

Srpski pokret Dveri. SRPSKI. Favorizuje srpski nacionalni identitet, nema ni potrebe da ikoga direktno napada. 

buduci da su stranka iz SRBIJE, vrlo cudno.

 

kapiram sta si tela da kazes, al si fakat nespretno formulisala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...