Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

To sa hraniteljstvom jeste vrlo klizav teren, ima ljudi , nekažem da su većina, koji su to razvili kao biznis. Mada verujem da nije sve u finansijskom stanju roditelja...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

A toliko ne može da da njihovom ocu, da ih on izdržava sam. :ph34r:

 

a do kad si mislio da sponzoriše rezultate njegove bahate pohote  :fantom:

Link to comment

I

 

I 'ajmo sada. Čoveku su deca oduzeta zbog činjenice da nemaju adekvatne uslove za život a otac nema od čega da ih izdržava. Država ih je smestila u hraniteljske porodice i hranitelju će na kontu njihovog izdržavanja i njegove nagrade za čuvanje dece davati 40-50 hiljada dinara mesečno.

 

A toliko ne može da da njihovom ocu, da ih on izdržava sam. :ph34r:

 

Pisao sam prekjuče i juče o akciji na Twitteru da se ovom čoveku pomogne (vidi topik PPP pomoć).

 

Odjednom se juče pojavila informacija, neproverena i neproverljiva za običan svet, da je ostao zbog dece i da je žena završila na psihijatriji/sigurnoj kući jer je on, navodno - nasilnik.

 

To o konkretnom primeru.

 

Oko ostalog, da je hraniteljstvo postalo unosan biznis i nonsens da za isti "posao" roditelji i hranitelji dobijaju nemerljivo različite pomoći - nemam komentar.

Link to comment

jako klizav teren je ukazivanje poverenja ovakvim tekstovima i inicijativama. dopisnici Telegrafa nisu, hm, najpouzdaniji medijski kadar u nas.

Link to comment

Svi mediji su pisali o ovome, otprilike isti tekst okreću.

Ja sam prvi put na slučaj naišla na B92 posle njegovog marša za Beograd.

Link to comment

jako klizav teren je ukazivanje poverenja ovakvim tekstovima i inicijativama. dopisnici Telegrafa nisu, hm, najpouzdaniji medijski kadar u nas.

 

Nisam inicijalno ni pročitao tu vest, supruga mi je opisala situaciju nakon što sam na Twitteru video začetak akcije kod lika koji inače nije aktivista po tim pitanjima.

 

Posle sam video par identičnih tekstova ali ne na Telegrafu jer to ni ne otvaram.

 

Nisam posumnjao a ni pomislio da bi uzrok te muke mogao da bude toliko različit od priče iz vesti.

 

Juče je sve suspendovano. Očekuje se da neko od advokata ostvari uvid u spise i poluzvanično demantuje jednu od ove dve verzije.

Link to comment

ono gore, pretpostavljam da se odnosi na eutanaziju bolesnog psa. slučaj moje maze.

 

elem, kučkari su u priličnom broju stoka jedna grdna. otprilike, kao pušači koji misle da je sav prostor njihov. kod mene u parku, omiljeno mesto za kučkare je klupa na prometnoj stazi između spomenika i česme. 5 -10 kučkara sa svojim pratiocima popune stazu pa prolaznici gaze travu. ja sa svojima šetam ili bazam po travi. da dodam da ne yebu table koje određuju vreme šetnje bez povodca ili one koje zabranjuju dovođenje pasa. omiljeno mesto je i kruženje oko spomenika. dalje, čovek dovede psa u boks za košarku da mu ne bi lutao po parku. ili, ajde da se klackamo/ljuljamo u  boksu za decu a kučići su pored nas. 

 

jednom mi se desilo da su maza i špica lajući jurnule za svrakom (to im je omiljena zabava) tik ispred žene koja je išla stazom. prestravila se. šta sam mogao sem da se izvinjavam. posle sam pazio da se ne ponovi.

 

moja je, a i njihova, sreća što pola vremena provodimo na selu pa su bezbedni. inače, ako nekoga treba upucati ili umlatiti, to su vlasnici pasa i neljudi koji su ih odbacili a ne psi. nisu psi krivi što su živi.

 

toliko

 

Ja se ne bih slozio sa tobom. Najveci covekoljupci su vlasnici kerova koji seru po ulicama, usreci te svaki put kada ugazis.

Link to comment

Petra Cvijic oslobodjena optuzbi..

 

A ja se sinoc kao magarac tri puta presrao hocu li nekog ubiti kolima nakon odgledanog Pobesnelog Maksa. Mogao sam lepo da iscooliram.

Eh, ta si ti nekome, ono što mu je Petra (doduše, bilo bi malo nezgodno, bar tebi :lol:), i ti bi mogao da gaziš... 'Vako, pazi kako voziš......

Link to comment

pa kako sad to korelira sa ovim ljudima shto su ublili provalnike/nasilnike u mraku/samoodbrani? niko tu (objektivno?) nije imao nameru da ubije. pa ni ona, svakako... :unsure:

Link to comment

Eh, ta si ti nekome, ono što mu je Petra (doduše, bilo bi malo nezgodno, bar tebi :lol:), i ti bi mogao da gaziš... 'Vako, pazi kako voziš......

 

 Cuj, svako musko laze kada kaze da mu bar malo ne klecnu kolena kad prvi sin naroda onako, pun autoriteta, samopouzdanja i sizofrenije krene da se obraca..ja necu da lazem :)

Link to comment

pa kako sad to korelira sa ovim ljudima shto su ublili provalnike/nasilnike u mraku/samoodbrani? niko tu (objektivno?) nije imao nameru da ubije. pa ni ona, svakako... :unsure:

 

Pa nije imala nameru da ubije, ali meni ništa nije jasno, u starijim vestima na tu temu pominje se kako nije usporeila ispred pešačkog, sad u presudi se kaže da pešačkog nije ni bilo. Neki autobus se pominje koji je zaklonio pešaka pa ga ona nije videla, ali opet kažu da neki svedoci nisu videli nikakav autobus, a sem toga jel moguće da tu bude autobus sa ko zna koliko ljudi u njemu, i da policija ne nađe nijednog svedoka iz samog autobusa?

To sa Petrom je izgleda pre problem nameštenog suđenja je moj utisak.

 

Što se tiče onog Bogeskog, imam utisak da i on ima francuski pasoš da bi malo drugačije prošao.

Link to comment

humanitarna kosarkaska utakmica poznatih™ u cetvrtak u pioniru, skuplja se novac za odlazak takmicara na specijalnu olimpijadu.

gomila javnih licnosti, medijskih sponzora, lajkova... prodato 120 ulaznica.

 

p.s. trebalo je cokija i duleta da zamole za poziv.

 

620358_dsc0478_ff.jpg?ver=1432897326

Edited by Takeshi
Link to comment

večeras sam na vestima na b92 čuo saopštenje milene dravić. pre neki dan sam nekako saznao da je dragan nikolić teško bolestan. nisam u toku, mediji svih vrsta su mi poslednja rupa na svirali.

 

šta se to desilo, kakva je medijska svinjarija u pitanju da je milena dravić onako reagovala?

Link to comment

Pa nije imala nameru da ubije, ali meni ništa nije jasno, u starijim vestima na tu temu pominje se kako nije usporeila ispred pešačkog, sad u presudi se kaže da pešačkog nije ni bilo. Neki autobus se pominje koji je zaklonio pešaka pa ga ona nije videla, ali opet kažu da neki svedoci nisu videli nikakav autobus, a sem toga jel moguće da tu bude autobus sa ko zna koliko ljudi u njemu, i da policija ne nađe nijednog svedoka iz samog autobusa?

To sa Petrom je izgleda pre problem nameštenog suđenja je moj utisak.

Nisi ti to dobro povezala: nije bilo ni pesaka :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...