Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aman sta se cudite, telefonija je danas alat broj 1 svakog policajca, sve istrage danas posle svedoka i materijalnih dokaza krecu od telefonije... i u Srbiji, i u belom svetu...

Link to comment

jel isla ova informacija ranije?

 

Ministru Nebojši Stefanoviću juče je pozlilo kada je preksinoć prisustvovao otkrivanju mesta gde je zakopana devojčica.

Link to comment

jel isla ova informacija ranije?

 

Ministru Nebojši Stefanoviću juče je pozlilo kada je preksinoć prisustvovao otkrivanju mesta gde je zakopana devojčica.

 

Njemu to pozli retroaktivno ili je toliko glup da tek sutra shvati sta je juce video?

Link to comment

Njemu to pozli retroaktivno ili je toliko glup da tek sutra shvati sta je juce video?

pa da, vadi se za onu glupost od juce. tako reci doslo mu je iz centrale u glavu.

Link to comment

ako bi išta dobro iz ove tragedije moglo da izađe, to je da se suzbije bahatost i, blago rečeno, neukus s kojom ovdašnji tabloidi prate događaj. koliko mi je neshvatljiv konkretan zločin, toliko mi je nejasno i potpirivanje bolesne radoznalosti kod čitateljstva.

 

ima li šanse da se nešto preduzme i da se kuriri, telegrafi, blicevi i ostali malo rebnu po novčaniku?

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Eno ga Blic, razvlači majku monstruma. Gazda joj naložio da se odmah iseli iz kuće koju iznajmljuje.

bože me zakloni, nas će stvarno neki meteor da udari koliko se zla ovde nakupilo  :ph34r: 

Link to comment

bože me zakloni, nas će stvarno neki meteor da udari koliko se zla ovde nakupilo  :ph34r: 

 

I niko nista ne bi mogao da mu zameri, sve i da udari.

Link to comment

Srpski magični poligraf:

 

 

Šarić prošao poligraf!

Darko Šarić (44), je bio podvrgnut poligrafskom ispitivanju povodom ranije iznetih tvrdnji da je mu je ceo proces montirao Rodoljub Milović, sada već smenjeni načelnik Uprave kriminalističke policije.

 

Milović prošao poligraf: Nije Papaja!

Link to comment

Полиграф није доказ пред судом и није обавезан. Може да се користи као средство за даљи ток истраге.

Одређени психолошки профили могу да дају нетачне изјаве и да прођу полиграф, а и обични људи могу да се истренирају да га слажу.

 

====

 

У целој овој ситуацији треба поменути да је полиција стварно брзо решила овај злочин. Без сведока и са мало материјалних доказа, ово је било тешко решиво. Да није ухваћен, убица би вероватно убио још неког.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...