Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, svashtabezneshto said:

koliko sam videla, ne prolazi, gledanost je nikakva zato i plasiraju ovaj 'skandal' ne bi li digli popularnost

pa i nije da nije, bar je start kviza obećavao

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

67 god. i epileptičar? vozi autobus pun dece jer tako smo u mogućnosti :fantom:

 

Quote

Autobus koji je probio zaštitnu ogradu na autoputu BIO PUN ĐAKA

Vozaču autobusa koji se zakucao u zaštitnu ogradu, M. P. (67), prema prvim nezvaničnim informacija, slošilo se zbog epileptičnog napada.

 

https://www.blic.rs/vesti/hronika/vozac-autobusa-punog-daka-koji-je-probio-ogradu-kod-kragujevca-imao-epi-napad/3hjx3h9

  • Tužno 1
Link to comment

Ne mora da znači. Epi napad može da se desi a da čovek nikad ranije nije bolovao. Čak bi i za nas bilo mnogo da čovek koji ima dijagnozu epilepsije i redovne napade vozi autobus

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

komentari su vrhunski :isuse:

sent from my not bubamoto
 

 

Pogotovo onaj o alavom dedi penzioneru kome nije dosta njegova i babina penzija, nego hoce jos pa vozi...

  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, gospa buba said:

komentari su vrhunski :isuse:

sent from my not bubamoto
 

 

Kud me navabi da otvorim..Saznao sam da mladi ne stizu da voze od deda kojima je zinulo dupe da rade..Videh da se neka sponzorusa uselila u novu kucu sa muzem..A i da se neka fuksa skida u Denveru. Nisam dogurao do vremenske prognoze i horoskopa...doduse, za ovo drugo svakako imam Milosicu.

Link to comment

Ne znam jeli bilo ovo od danas sa kristijanom na nekom topiku

 

https://www.instagram.com/reel/CrOMHQ9qK47/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

Mene neako najviše rastužiše ova ćelava deca, mada smo mi imali i irokezice u prvom drugom srednje.

 

Pokušavam se setiti sličnih vannastavnih aktivnosti, u osnovnoj nam dolazio valjda se kaže zmijar, lik sa koferom punim živim zmija i onda vadio najveću išo od klupe do klupe ko će opiati, vriska i adrenalin, bio jednom i jedan glumac, poeta, kantautor i u svom nastupu u tački nekog monologa provuko sećam se stiha devojke su nas raspoznavale po sitnim razlikama između naših penisa, pokvarenjak neki posle predstave organizovan razgovor s glumcem uglavnom neke napredne klinke ostale. Najsličnije Kristijanu bilo u osnovnoj gostovanje lokalnog prvoborca da priča događaje iz rata ali bilo je opšte razočaranje, nit je bogzna koga ubijo  nit je bio nešto ubijan.

 

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Malopre mi ukucani citali vajkanje direktorke te skole i pri tom umiru od smeha.

Navodno "namestila" je Srna Lango ali ni ona kao nije znala da ce u spotu koji je u skoli snimao taj tinejdz bend da glumi Kristijan. I tako, desilo se....

Link to comment

„Kristijan nije bio ni na kakvom predavanju ili poseti škole, kako navodite, učionica je bila isključivo lokacija za snimanje, sa akterima koji nisu iz te škole i koji su za to dobili dozvole od roditelja. Snimanje je sprovedeno za vreme nastave, najsuptilnije što smo mogli, bez prethodnog najavljivanja u javnosti. Hvala što brinete za decu CCuri uskoro“, stoji u objavi na Instagram profilu sastava Crni Cerak.

  • +1 1
Link to comment

Ako deca uce prvih 5 slova i beskrajne mogucnosti kombinovanja istih, imalo ga je smisla dovoditi

 

Spoiler

dagada dagada dagada 

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...