Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Just now, radisa said:

Možda bi sad malo mogli da razmisle, ovi što su preživeli, o tome kako i koga bog čuva... :fantom:

 

Rekao bih da bog čuva samo zakone fizike... A ostali kako se snađu...

svako ko je isao na ostrog je cuo to da "bog cuva", narocito kad se zapetljaju one serpentine. mene su jednom u okviru neke ekskurzije popeli tamo, bilo je nesto i o tome sta se desava nevernicima kad udju u manastir, ali iz nekog nepoznatog razloga se meni tada nije desilo. ne secam se sta tacno. 

moja istorija poseta manastirima je inace prilicno vesela i zivopisna prica, ali nije bas za ovaj topik.

 

u svakom slucaju, ne stavlja se debela drvena krstaca u dzip bezveze. mislite o tome.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jedna od preživelih za Dnevnik izjavi nešto u stilu "božja volja, izgleda"

 

 

Quote

Davi se čovek . Prošao je čamac i pokušao ga spasiti, ali on je rekao "Ne, hvala, Bog će me spasiti." Još ga je jedan brod pokušao spasiti, ali rekao je "Ne, hvala, Bog će me spasiti" i utopio se. Kad je stigao u nebo, rekao je "Zašto me nisi spasio Bože?" i Bog je rekao: "Poslao sam ti dva čamca, magarče!"

 

  • +1 8
Link to comment
14 minutes ago, radisa said:

Možda bi sad malo mogli da razmisle, ovi što su preživeli, o tome kako i koga bog čuva... :fantom:

 

Rekao bih da bog čuva samo zakone fizike... A ostali kako se snađu...

 

Ako misliš da će ovo da ih podstakne da uče fiziku ili da više misle sledeći put, bojim se da se grdno varaš.

 

Pa ja imam osnovce koji se na testu ili kad ih prozoveš mole i krste po x puta, a ništa nije ni naučilo ni napisalo, ali eto, bog će da pomogne. Oni doživljavaju boga kao zlatnu ribicu, tu je da traže nešto kad im zatreba. I kad dobiju nedovoljnu ocenu sledeći put opet ništa ne nauči nego se ponavlja ista procedura :isuse: Božja volja, daće drugi put i tako oni sve objasne.

  • +1 6
  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
4 hours ago, Lena said:

 

Ako misliš da će ovo da ih podstakne da uče fiziku ili da više misle sledeći put, bojim se da se grdno varaš.

 

Pa ja imam osnovce koji se na testu ili kad ih prozoveš mole i krste po x puta, a ništa nije ni naučilo ni napisalo, ali eto, bog će da pomogne. Oni doživljavaju boga kao zlatnu ribicu, tu je da traže nešto kad im zatreba. I kad dobiju nedovoljnu ocenu sledeći put opet ništa ne nauči nego se ponavlja ista procedura :isuse: Božja volja, daće drugi put i tako oni sve objasne.

 

Imao i ja ovakvih slucajeva ohoho, i uvek koristim citat iz 'Pop Cira i Pop Spira' kad se davio covek pa zvao u pomoc Svetog Nikolu- "Ma'ni i ti, sinko, koji put rukama, a vec moje pomoci ti nece zafaliti". 

  • +1 1
Link to comment

Ok, direktor Dejan i DEFINITIVNO ništa nije naučio iz svog viralnog iskustva. Samo se prebacio na obraćanje preko Instagrama, tu mu je izlaženje na kraj sa negativnim komentarima svakako jednostavnije, nema qvotovanja, nema rasprave… može da gura svoju bezveznu priču do iznemoglosti. To je, onako, jedna posebna vrsta doom-a, kad apsolutno nisi u stanju da priznaš da si negde zeznuo/pogrešno procenio/ispalio se… (to su ovi ljudi koji kad nešto zaseru uvek okreću priču na “ja sam samo brutalno iskren(a) i kažem kako jeste, istina boli, ljudi ne vole da čuju istinu”) jer si sebe predstavio kao nepogrešivog + svoju ciljnu grupu si već prajmovao da to svakako doživi kao minus i slabost. Nadam se da niko neće biti primoran da radi za ovog lika.

 

B1243F48-043E-4941-9729-7F36921C4108.jpeg.c55c75cc4d6f8a2d9d951bf56cc4be64.jpeg9D1C3A98-5052-46D4-BB21-64C0D7E39162.thumb.png.73cc4ed4b161dc7d26bb99e3a9f52a28.pngF501031F-2AF9-4CBC-B574-FD58BD1838D4.thumb.jpeg.d55fb0acdef3bf4d014e0a11e39eefc3.jpeg

 

 

 

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
17 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 


ovaj most je dovoljno bilo videti i slep bi shvatio da je vrlo rizično da se u isto vreme na njemu nađu više od dve osobe.
 

 

 

 

 


Cesto sam sanjao kako propadam kroz ovakva sranja, ili fali stepenik ili fali letva, ali vidim tek kad mi noga propadne

Bilo mi glupo juce da kacim onu scenu iz Ko to tamo peva, izgibose, al' to je to u sustini

Bahato, sumanuto, nerezonski, sve mora odma', kao cetvrti osnovne da su 

U prethodnih nekoliko meseci sam nekoliko puta licno video ljude koji pice 50 km/h kroz crveno s totalnim bolom u kurcu, kao GTA. Ne moze cak ni ovakva sakata drzava kakva je da bude kriva bas za sve 

Edited by Plajvi
Link to comment
41 minutes ago, Patty Lee said:

Nadam se da niko neće biti primoran da radi za ovog lika.

 

 

Ja ne mogu da zamislim da ovaj punogalvac nekom zadaje zadatke sa ovom dikcijom i zapusenim nosem.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...