Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Jeste, piše stabilno je. Ludilo, nedo bog nikom.

Ma ja nisam koristila ni ono za presvlačenje, tj jesam 15 dana (pola meseca novorođenče), i čim je krenulo da se vrti na stranu, batalila.

meni je snaji mali*** utekao sa tog divajsa za presvlachenje, pa nisam ni pokushavala. masu tih stvari sam sa prvim detetom radila na podu :isuse:

 

 

*** snaji je njen mali utekao, ne meni njen. ni njoj moj :lolol: (ovo je kao umene utzuli ushkoli udjeteta... :rolf: )

Edited by gospa buba
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jaslice su uvek na spratu svuda.

 

zato shto ako su ostali na spratu, oni ce da lete niz stepenice pre ili kasnije, a izlaze obavezno 1-2x dnevno, ne rachunajuci dolazak/odlazak.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, munze said:

to zato sto imate neki dodatak u bg. ovde je oko 60000

U BG je neki dodatak, kao veci troskovi zivota. 

Godina staza je 0,4% od te neke osnovice.

Odradis 5 godina i svaki mesec hiljdaarku u dzep :D.

Staresinstvo je 4%, tu se vec postaje burzuj 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

samo na pare mislite

 

 

 

Bila je neka prosvetna sindikalka kod Dimitrijevića u emisiji pred 1. septembar i ona taman počne da priča o parama, on je prekine i kao "sve to ok, stari problem, ali šta je još problem u prosveti i kako da pomognemo našim malim anđelima". :'/ I onda ti trulo da se natežeš oko 20.000 hiljada dinara, podršku zajednice nećeš dobiti, samo kofe govana po glavi i šta ćeš. 

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, aram said:

OK je beba za sada, kaže vememah :)

A moj magarac je tad sa oko 12 meseci iskočio iz kreveca na parket. Onda smo zalepili krevetac za naš krevet, ali on je opet iskakao na drugu stranu. Te smo sa te druge strane turili oveći jastuk, da ne padamo baš uvek u nesvest kad u pola noći začujemo "Tup"...


I ovaj magarac je uradio isto. Podigao me tata tada, majka mislila da sam zavrsila karijeru. 
 

Samo da bebac bude dobro.

Edited by Moonwalker
  • Wub 1
Link to comment

@Plajvi

nisam sigurna koliko to ima veze s pameću kao takvom, većina ljudi (pa i dece u školama) je prosečno inteligentna, mereno klasičnim testovima, a rezultati ovakvog eksperimenta očekujem da bi bili raznovrsni. 

mislim da je možda i do toga koliko  svako razvija svoje intelektualne kapacitete, a naše okruženje danas, uključujući i školu - ili pre svega, školu (i visoku) - je generalno

nestimulativno u tom smislu. 

 

Spoiler

teorija zavere mod: što možda nije slučajno 

 

 

44 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

A, na pauzi ću da pokažem vaše postavke ovog zadatka i pitam nastavnicu, valja li to!

Malopre mi je nešto pokazivala, to ne liči na vaše postavke, molim lepo....ni blizu :fantom:

pa ne, zaista me zanima kakvi bi bili njihovi rezultati. ili brucoša na nematematičkim-netehničkim fakultetima. onako, fenomenološki. pa da razmišljamo dalje :)

 

49 minutes ago, Moonwalker said:


Moja mama, elektrotehnicar u penziji, bumer ali pravi i posle blazeg sloga moze da uradi. 
Problem nije u deci, statisticki je nemoguce da su glupi, problem je u sistemu i drustvu.

Izaci cu sama! 

😁

  • Wub 1
Link to comment

I nama je starija izasla iz kreveca...

 

Samo jednom, jer kad je to uradila, rasklopio sam krevetac i spavala je na normalnom krevetu... Realno je manje sranje ako padne sa kreveta nego siz kreveca...

 

Mladji je bio mirna beba, nije iskakao... Zato sad...

Link to comment
17 minutes ago, beyoncé said:

@Plajvi

nisam sigurna koliko to ima veze s pameću kao takvom, većina ljudi (pa i dece u školama) je prosečno inteligentna


Nije to stvar pameti, nego fokusa i pismenosti

28/30 krenulo kurcom u koprive 

Meni se desavalo da noc pred ispit shvatim razliku izmedju 2 pravna instituta, nakon 10 ponavljanja i ucenja napamet, jer sam tako krenuo kurcom u koprive i nisam pri ucenju stavio akcenat na kljucnu rec, vec na celokupan kontekst koji je veoma slican s drugim institutom

 

Link to comment
1 hour ago, aram said:

OK je beba za sada, kaže vememah :)

A moj magarac je tad sa oko 12 meseci iskočio iz kreveca na parket. Onda smo zalepili krevetac za naš krevet, ali on je opet iskakao na drugu stranu. Te smo sa te druge strane turili oveći jastuk, da ne padamo baš uvek u nesvest kad u pola noći začujemo "Tup"...

 

Ja sam samo jednom preskocio krevetac otprilike tako sa oko godinu dana. I onda sam od svoje sobe, puzao skroz okolo kroz predsoblje, dnevnu sobu sve do staklenih vrata od trpezarije na koja sam onda lupao. Cale koji je u kujni spremao rucak u cudu kako sam se tu stvorio (valjda sam osetio miris hrane pa ogladneo :D). Posebno je bio u rebusu kako sam uspeo da preskocim krevetac a da ne zveknem na parket i povredim se (nije bilo vidljivo da sam se udario, niti sam plakao). Pa me odveo nazad u krevetac i gestikulirao mi da mu pokazem sta sam uradio, ali ga ja samo belo gledao. To se posle prepricavalo kao malo cudo..

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

Ima još jedna stvar.

Intuitivno će svako da uradi. Ovo zahteva postavku, a drugo, kaže mi mlada koleginica, ovde nedostaje deo zadatka, odnosno jedna jednačina, koja nam nije preneta.

Dakle, da uradiš treba da uradiš prema postavci, a ne prema random brojevima 10 i 17, 11 i 16 itd.

Nejde baš tako :D

Koleginica predaje sadnju kupusa?

Preneto je do reči, i nas sedmoro je na licu mesta rešilo zadatak, bez te imaginarne jednačine "koja nedostaje".

Ok, zeko, ne znaš matiš iz osnovne, big deal. Ti ne znaš, neko drugi zna.

Meni je bilo za doom što NIJEDNO dete iz random gimnazijskog odeljenja nije znalo.

  • +1 3
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...