Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 minutes ago, Mil@n said:

 

On je birao put zarade, nije birao put nečije smrti.

 

Ne, ako se rokne zbog ovoga, krivi su svi oni koji ga optužuju da je on jedini uzrok toga. Isto koliko je i on kriv za njenu smrt, a po meni i više jer mi svi imamo njen skori primer kao vodilju i poprilično je surovo nastaviti na njemu ono što je on radio njoj. Tj, po meni je ovo gore...

Ja verujem da on nije fake-ovao one screen shotove, da jeste, da su u trenutku njene smrti bili i dalje u svađi, neko iz njene okoline bi to sigurno znao, procurilo bi lako od njenih ortaka i slično. Imajući to u vidu, praktično je sigurno da su neke druge stvari/osobe/dešavanja trigerovala njeno samoubistvo. Poprilično mi je nekorektno, blago da se izrazim, imajući to u vidu, pričati samo o njemu u tom kontekstu. To je sad svakako najlakše, ali je po meni i jako neljudski.

 

 

Vidi, možda su se oni pomirili, ali njegovi fanovi su joj jahali po leđima... Da nije on prvobitno srao po njpj, ne bi ni oni srali, i kad su se oni pomirili...

 

Razumeš, uzrok-posledica?

 

Njegovo konkretno ponašanje u trenutku smrti je bilo 99.99% ok prema njoj, ali njegovo ponašanje pre 2 godine je izazavalo da je 100K ljudi proganja po netu... E jbg, i to njegovo ponašanje pre 2 godien je izazvalo da sad njih 100K proganja njega... ALi je bilo super kad su pare od likeova kapale pre dve godine i kad je bio car... No, to je opet uzrok-posledica...

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    816

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Mil@n said:

Mrakijev argument je odličan i slažem se skroz sa njegovim postom, u razvoju njene depre/problema sa ličnošću, BP svakako ima svoj deo. Ali da li je taj deo jedini, i da li je dovoljan da se neko ubije, to je drugi par cipela.

 

kako se u to uklapa ostavljanje videa sve do posle njene smrti ? ne mislis da to i dalje trigeruje ljudebudale da maltretiraju devojku ?

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Vidi, možda su se oni pomirili, ali njegovi fanovi su joj jahali po leđima... Da nije on prvobitno srao po njpj, ne bi ni oni srali, i kad su se oni pomirili...

 

Razumeš, uzrok-posledica?

 

Njegovo konkretno ponašanje u trenutku smrti je bilo 99.99% ok prema njoj, ali njegovo ponašanje pre 2 godine je izazavalo da je 100K ljudi proganja po netu... E jbg, i to njegovo ponašanje pre 2 godien je izazvalo da sad njih 100K prohganja njega... ALi je bilo super kad su pare od likeova kapale pre dve godine i kad je bio car...

 

Odlično razumem uzrok posledica, samo još ti da razumeš da uzrok posledica stavova kao što je tvoj može da bude da se i on rokne.

No, ko mu kriv, svađao se sa nekim pre dve godine na internetu, neka umre, ko ga jebe.

Link to comment

Ne mora dumre, nek se skine s tjuba, ugasi kanal i naloge na društvenim mrežama, ili ukine komentare.

Nek plati psihologa da mu pomogne, para ima da plati. Nek promeni način zarade, ode u crkvu i krene očevim stopama.

I neće mu ništa faliti.

 

 

Esid: šaiiim see :fantom:

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ne mora dumre, nek se skine s tjuba, ugasi kanal i naloge na društvenim mrežama, ili ukine komentare.

Nek plati psihologa da mu pomogne, para ima da plati. Nek promeni način zarade,

 

 

+1000

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Odlično razumem uzrok posledica, samo još ti da razumeš da uzrok posledica stavova kao što je tvoj može da bude da se i on rokne.

No, ko mu kriv, svađao se sa nekim pre dve godine na internetu, neka umre, ko ga jebe.

Ne nego je nekome natovario bedu pre dve godine na vrat, a sad treba da ga žalim što mu se beda vratila, u drugom obliku?

 

Drugo, ovo je moj stav, ja ga nigde ne propagiram (mislim PPP i neje neka platforma za propagiranje stavova koji stignu do širih narodnih masa, jel), on je svoj satv propagirao pred milionima ljudi, pa mu se sad taj stav vraća... Možda stvarno nije kriv za njenu smrt, ali, možda je vreme da se desi nešto i kanceluje se ta kultura vređanja i omalovažavanja koje ti idoiti sa Youtubea propagiraju našoj deci kao nešto super...

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
45 minutes ago, Mil@n said:

Pa ćale mu je kreten, to znamo svi.

 

Evo ne znamo svi. Ja ćaleta nisam video ima 30 godina, ali pre toga je bio vrlo ok lik. Šta se desilo da je od asistenta na FDU otišao u popove nemam pojma, ali znam da su roditelji često, češće nego što bi trebalo. vrlo spremni da svojoj deci oproste mnogo toga. Ali ih zbog toga ne smatram kretenima.

Link to comment
Just now, aram said:

 

Evo ne znamo svi. Ja ćaleta nisam video ima 30 godina, ali pre toga je bio vrlo ok lik. Šta se desilo da je od asistenta na FDU otišao u popove nemam pojma, ali znam da su roditelji često, češće nego što bi trebalo. vrlo spremni da svojoj deci oproste mnogo toga. Ali ih zbog toga ne smatram kretenima.

 

Jel njegov ćale bio na forumu? Ovom ili B92, ne sećam se više?...

Ako nešto nisam pomešao, znam zašto to kažem.

Link to comment

jedno je sto nije direktno odgovoran za smrt ove djevojke, nece mu ni biti sudjeno za to, a drugo sto je jebeni zli buli, valjda postoji kazna i za takve stvari

Edited by morgana
  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Jel njegov ćale bio na forumu? Ovom ili B92, ne sećam se više?...

Ako nešto nisam pomešao, znam zašto to kažem.

e to već nemam pojma zaista

Link to comment
1 minute ago, ultra plasticni said:

Sto se uopste bavite nekom razmazenom decom i trosite energiju na trac/tres rubriku

ćuti dobri smo kad se setim epizode ksenija pajčin

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 a drugo sto je jebeni zli buli, valjda postoji kazna i za takve stvari

U našem društvu postoji smao nagrada...

 

ALi ako buliju kažeš da je buli i kreneš da ga malo drdrmaš, onda je on jadan mali dečak/devojčica kojem, eto, nameštaju mržnju...

 

I to zna savko ko ima dete u školi, a koje ne ume da se nosi sa bulijima... Ja sam sa ćerkom dobre dve godine proveo objašnjavajući joj trikove u borbi sa takvim idiotima, a sa druge strane, pazeći da ona ne počne te trikove da koristi da bi druge proganjala, jer se oseća nadmoćno... Jeben posao za roditenja...

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...