Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 
Krenulo je kao grassroots inicijativa, koliko sam skontao. Pa je ovo sad neka vrsta sns-damage controla.
Da, da, grassroots...







... Shiit has hit the fan

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Frank Pembleton said:

Da, da, grassroots...
 

 

Ne mislim na patuljka sa slike, već klince iz blokova koji su prvi počeli da skidaju zastave.

Link to comment
 
Ne mislim na patuljka sa slike, već klince iz blokova koji su prvi počeli da skidaju zastave.
Pa klinci imaju svoje Vaciće, Bihaljije i ostale...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
58 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ostalo od "samita nesvrstanih"...







... Shiit has hit the fan
 

Nesto nisam siguran, isao je niz, crnogorske, albanske, makedonske, mislim da nisam video ni jednu drugu osim ovih iz okruzenja.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, morgana said:

na tanjugu se vije pocijepana zastava srbije ima vec sto godina al ok, mozda je prosla kroz neku znacajnu bitku pa zato

 

Koje Srbije?

Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

Čemu zastave?

Mislim kojim povodom su okačene

danas čuh na TV da On okuplja ramu, zaeva(?) i montenegrina na zajedničke dogovore o ko zna čemu. zastave su zbog toga.

Link to comment

Srpske zastave na autoputu su ostale od nesvrstanih, nisu oprane, pa umesto bele imaju sivu boju. Ali to je skroz u redu jer se na topicu o reprezentaciji utvrdilo da boje na drzavnim simbolima nisu bitne i da mogu da se menjaju po potrebi

Link to comment

ne znam gde da stavim, pa ajde ovde. 

 

Quote

European manhunt for £26m London celebrity raids suspect

A European manhunt is under way for a man accused of one of the biggest burglaries in English legal history, a BBC investigation has found.

...

Lindley is believed to be in Belgrade.

The 40-year-old Peruvian national has a criminal record in Italy for scams and burglaries under multiple identities dating back to 1995, according to court documents obtained by the BBC.

Information shows in the past decade Lindley has used at least 19 aliases - including Daniel Vukovic, Ljubomir Romanov and Ljubomir Radosavlejic.

...
He is listed as the co-owner of a construction business in the centre of the city. According to his Serbian Government-issued ID, his home address is in the town of Obrenovac, a municipality of Belgrade.

 

:D

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...