Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja nekako mislim da bi matori mufljuz malo teže naseo na priču kako je predsednik himself u tolikim problemima da mora da ga vadi 70godišnji penzioner. Pod pretpostavkom da su novinari tačno preneli, itd.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    812

  • radisa

    730

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod mene u naselju postoji neki mafijaš koji radi baš takve stvari (doduše to mi nije jedini mafijaški izvor prihoda, razgranao je biznis): nalazi ljude koji imaju neku imovinu ali nisu sasvim svoji (na razne načine) pa ih onda kojekakvim prevarama i pričama navodi da imovinu prepišu na njega. 

Link to comment
Quote

Tajkun Josip Gucić bit će prvi kojeg će Srbija izručiti Hrvatskoj
Ukupno dvanaest osoba sa srpskim državljanstvom koje Hrvatska traži potpada pod Sporazum o izručenju.
05. SRPNJA 2010.

https://www.vecernji.hr/vijesti/tajkun-josip-gucic-bit-ce-prvi-kojeg-ce-srbija-izruciti-hrvatskoj-164008

 

Quote

PRONAŠLI SMO GA!Odbjegli tajkun s tjeralice Josip Gucić: 'Kao bjegunac u Beogradu živim sam i bolestan'
Josip Gucić (65), jedan od prvih pet hrvatskih tajkuna iz 90-ih, nekoć vlasnik brojnih tvrtki sa 9000 zaposlenih, već je osam godina u bijegu, a u petak je na splitskom sudu nepravomoćno osuđen na osam godina zatvora zbog kriminala u tvrtkama Amfora i Primorje iz Makarske
31. svibanj 2015.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/pronasli-smo-gaodbjegli-tajkun-s-tjeralice-josip-gucic-kao-bjegunac-u-beogradu-zivim-sam-i-bolestan-391264

Link to comment

Ove bitange su totalno nezajazljive u svojim svinjarijama i unistavanju apsolutno svega, a posledice su dalekosezne i uglavnom nenadoknadive.
I sta, dobice neku kaznicu, i vozi dalje...




  • +1 3
Link to comment

 

Quote

Jedna studentkinja iz Beograda postala je žrtva poznatog astrologa kome je za uslugu platila 500 evra, nakon čega ga više nije videla. Ovo je bila i tema današnje emisije "150 minuta".

"Ja sam to uradila kao poslednju opciju. Znate, kao slamka spasa da olakšate sebi", rekla je studenkinja Marija Bašić.

 Poznavali su se dve godine i bio je neko kome može da veruje: "Pre negde oko mesec dana astrolog mi je predložio da bi mogao da mi olakša i predložio energetsko čišćenje. Platila sam unapred. Rekao mi je da će mi sve objasniti, ali nakon 21 dan".

Usluge je platila 500 evra, a astrolog joj je rekao da ima koronu i odlagao je seanse. Kada je tražila da se ponovo vide, on to nije ispunio: "Rekao je da ima kratku konsultaciju", objašnjava Marija.

 

 

 

Foto: Prt scr Prva

 

 

 

https://superzena.b92.net/horoskop/astrozabava/ko-nas-sve-vara-studentkinji-astrolog-uzeo-500-evra-za-energetsko-ciscenje-i-nestao-1868153

Link to comment

Nema ovde prevare, klasično čišćenje čakri... upravo toliko treba da plati onaj ko u to veruje :fantom:

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment



ovi doveli u studio atsrologa da objasni kako lažni astrolozi rade sve te prevare
 
200.gif
 


tzv. astronomi nameštaju sebi konstalacije ko Rubikona

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

astrologa ili astronoma? mada ni devojka ni pola televizora ne vidi razlili, zvezde, shta sad [emoji38]ol:


nemoj me zbunjujesh :hihi:


sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment

 

šta se dešava sa slobodom čačak? čitam po tw objave u poslednjih 20 min....

 

 

 

 

 

 

Edited by pt 2.0
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...