Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 minute ago, Leia said:

 

Ovo kao da pitas u kakvom li su srodstvu dva Petrovica
 

 

Hvala ti sto si postovala prvi rezultat iz gugl pretrage, ali ja zaista mislim da ti nisi cula nikada u zivotu za Gecu Kona :(

Link to comment
  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    813

  • radisa

    731

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, ultra plasticni said:

 

Hvala ti sto si postovala prvi rezultat iz gugl pretrage, ali ja zaista mislim da ti nisi cula nikada u zivotu za Gecu Kona :(


Auh jel sam i tebe nekad negde ochepila pa si prepoznao priliku da vratis? :D 
Inace ne vidim razlog za ovakvu reakciju, ne mora svako znati da prepozna jevrejska prezimena

Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

A za ovo ne znam sta da ti kazem, ovo ili osecas ili ne osecas.

 

Ne osećam, znam šta je posao epidemiologa i koliko se bave njime.

 

Quote

Ovaj deda me kupio u utisku nedelje kada je rekao "moja situacija je dvostruko gubitnicka - ako bude malo zrtava, reci ce da sam dizao paniku oko "obicnog gripa" bez razloga. Ako bude mnogo zrtava, reci ce da nisam predlozio adekvatne mere"... sto se mene tice, on je pod i te kakvim stresom i pod jako velikim pritiskom.

Deda (ne znam koji) bi trebalo prema uputstvima i željama predsednika koji brine za naše bake i deke i voli ih da sedi kod kuće.

Ako je u pitanju Kon, ove godine puni ili je napunio 65 godina, ne znam zašto se izlaže tolikom stresu umesto da je u penziji. Nema niko mlađi ko ume da popunjava excel tabele i predlaže mere u skladu sa uputstvima i protokolima WHO?

Link to comment
13 minutes ago, ultra plasticni said:

 

Hvala ti sto si postovala prvi rezultat iz gugl pretrage, ali ja zaista mislim da ti nisi cula nikada u zivotu za Gecu Kona :(

 

Nemoj da joj kažeš za Roja Kona, ko zna šta može da se desi sa forumom.

Link to comment
19 minutes ago, JozoMujica said:

A šta bi trebalo tačno da znači rečenica "Sajmište je tamo gde su oni pobili mi."?

 

 

Trebalo bi da znači™ da je to kraći oblik lične zamenice za prvo lice 'mi' u padežu od 'pobili meni', ali to sad nije važno dok dokazujemo na osnovu klipa od deset sekundi na kom dva čoveka nezvanično mumlaju da je Kon kvisling, a gospođa pored glupa nafrakana svinja koja nume istoriju, negira holokaust i koja se drznula da se fenira dok gori Hilandar i sve je kurac i svi marva neprofesionalna, a mi najpametniji. 

Link to comment
2 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Trebalo bi da znači™ da je to kraći oblik lične zamenice za prvo lice 'mi' u padežu od 'pobili meni', ali to sad nije važno dok dokazujemo na osnovu klipa od deset sekundi na kom dva čoveka nezvanično mumlaju da je Kon kvisling, a gospođa pored glupa nafrakana svinja koja nume istoriju, negira holokaust i koja se drznula da se fenira dok gori Hilandar i sve je kurac i svi marva neprofesionalna, a mi najpametniji. 

Ja ovo za gospođu Dariju nikad ne bih rekao. :sleep:

Link to comment
8 minutes ago, Goranz said:

 

Nemoj da joj kažeš za Roja Kona, ko zna šta može da se desi sa forumom.

 

A, zamisli tek koji je pakao sa Lionardom Koenom? Ili Leonom Koenom?

Link to comment
13 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Trebalo bi da znači™ da je to kraći oblik lične zamenice za prvo lice 'mi' u padežu od 'pobili meni', ali to sad nije važno dok dokazujemo na osnovu klipa od deset sekundi na kom dva čoveka nezvanično mumlaju da je Kon kvisling, a gospođa pored glupa nafrakana svinja koja nume istoriju, negira holokaust i koja se drznula da se fenira dok gori Hilandar i sve je kurac i svi marva neprofesionalna, a mi najpametniji. 

a odakle ti da negira holokaust jebote

 

mozda se samo nasmejala na lapsus

Link to comment

Sve je to sekta, imali glave, pokrivali tela tkaninom, na suncu ostavljali senku, vršili nuždu na isti način. Bolje da se što manje zna o njima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...