Jump to content
IGNORED

Ravnogorski pokret


Recommended Posts

  • Replies 748
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pere urban x

    145

  • Topola

    71

  • Filipenko

    57

  • kim_philby

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve ok, nije fajt sa vathrom, po prvi put se slazem sa njim. Patko je, realno, napravio problematicnu konstrukciju i jos je insistirao na njoj iako je cak i laicima bilo jasno da fotografija ni blizu ne prikazuje ono sto on tvrdi.Kao sto sam uveren da je vathrin apologetski stav problematican jer je sazdan na parcijalnom, iskrviljenom (ideoloskom) i neutemeljenom tumacenju svih istorijskih procesa, tako je ovo Patko-vo prilaganje "materijala" cije je tumacenje dao M.Samardzictm takodje deo iskrivljenog i potpuno pogresnog prikazivanja onoga sto se desavalo.Vise puta sam ovde napisao da sam licno apologeta samo jedne stvari, a to je da se stvori sto realnija slika utemeljena na sto vise materijala, promisljanja i adekvatnih objasnjenja, pa shodno tome mi ovo sto Patko radi deluje podjednako razorno kao i Filipenikovi Vathrini stavovi. Ove ostale wannabe diletante ne pominjem, znaju ko su.

Link to comment
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Показујем деци слику и питам их да ли им је нешто на њој познато, они кажу "јесте, тата, наравно - ти си нам познат". :lol:

Link to comment

Ma nisam mislio da vadim ovo iz naftalina nego čitam danas kako si išao sa komšijom po badnjak, pa eto... Nego, je li, jesi išao po badnjak uz "onu" kosu tamo iza kuće? E, ova slika ti je baš za tu kosu pa tamo malo u šumu..

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...