Jump to content
IGNORED

Ravnogorski pokret


Recommended Posts

Monstruozno je ovo sto pises.Na ovo da ja blage veze nemam sta je rat, samo cu reci: pomesao si me sa nekim iz ekipe - mp40, syme, filipenko i ostali revolucionari na baterije.
Monstruozno? Tvoja sujeta ne može da izdrži da ti neko kaže da nešto ne znaš. Evo ponoviću još jednom, čak iako si učesnik rata, ti blage veze nemaš šta je rat, spirale zla i najnizi nagoni, niti kako se sve to generise i manifestuje.Samo ovaj put ima da pričaš.Foča nije nikakav deo spirale zla i najnižih nagona, nego direktna inicijalna kapisla. Početna tačka. Kao što je Jasenovac, Srebrenica, Ovčara ...Ovo se neće završiti tako lako, jer pričaš o ozbiljnim stvarima.Dakle dokaz.Ime četničkih jedinica koje su izvršile pokolje po Foči, njen sastav, poreklo?edit: obrisane RL insinuacije Edited by buffalo bill
RL insinuacije
Link to comment
  • Replies 748
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pere urban x

    145

  • Topola

    71

  • Filipenko

    57

  • kim_philby

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ipak, najintrigantinju dimenziju ovim fotografijama, koja moze da lako ukaze i na poreklo opreme i naoruzanja, daje cinjenica da su se pre nekoliko nedelja pojavile na aukciji u Nemackoj, od nemackog prodavca...cetnici-1.jpgcetnici2a-1.jpg
Јесу врло занимљиве.У оном хаосу свашта је могуће као објашњење слике, мени је највероватнија да су на слици припадници неког трупа. Edited by vathra
Link to comment
Aj dok Pere ne pobedi sujetu, pa krene da prica, kazi nam ti sta je rat, molim te. Znas nesto vise da nam objasnis o tome?
Nešto više? Šta je sa tobom, razumeš li ti šta pišeš. Napisao sam već ali je obrisano, ovo su ozbiljne stvari, životi nedužnih ljudi su u pitanju, neke stvari se ne mogu staviti pod spiralu zla i nagone, ovde pričamo o svesnom ubijanju ljudi zbog njihove etničke pripadnosti.Tražio sam dokaz za tvrdnje, čekam. Edited by djeneralche
Link to comment
Јесу врло занимљиве.У оном хаосу свашта је могуће као објашњење слике, мени је највероватнија да су на слици припадници неког трупа.
I meni je to, cim sam video slike, delovalo kao najadekvatnije objasnjenje.
Hm, zar vam se ne čini da se tu krije neka suprotnost u ideji, konfuzija, neuspešnost, ako već ljudi, kad ih vide, kažu - ha, evo ga Abver-trup :lolol:
Link to comment
Hm, zar vam se ne čini da se tu krije neka suprotnost u ideji, konfuzija, neuspešnost, ako već ljudi, kad ih vide, kažu - ha, evo ga Abver-trup :lolol:
Па бре би их одало то што поред њих иде неки немац и фотографише их :naughty:По општем утиску бих рекао да је фотка снимљена током припрема за дејство, или после. Види се опуштеност, и носе мешано кокарде и петокраке.То што носе помешано обележја, наводи да се неко ту камуфлирао у неког. Не верујем да је послератна акција, кад су гањали четнике.Ако имаш друго објашњење, дај га...
Link to comment

Posto se duh staarog i uzasnog topika nadvija opet nad ovim PDF, preporucujem ukrstanje zlocinometrije i psihodijagnoza na PZD. U suprotnom, ide sankcionisanje. Za vec kaznjene daleko ostrije nego dosad.

Link to comment
eto. sve je jasno. ne bi pesnicki narod serbski klao no mu pao mrak na oci. pri tome nisu klali srbi vec cetnici kao sto nisu klali hrvati i muslimani vec ustase. nije nagon vec politika. i to jasna i koncizna i razradjena.
Pa mislim da je kod ove četnofilske ekipe upravo to zaključak: ustaše kolju iz ubjeđenja i prema planu, četnici sporadično i u afektu. Otprilike kao što je rekao onaj B. Crnčević, Srbi će rješavati svoja posla s bogom, a Hrvati s đavolom.edit: Uuuuh kud postovah u zlo doba. Dr. Pdf, slobodno prikolji ovaj poust, ili ga interniraj. Edited by king louie
Link to comment
1) Protiv zaludele, potpuno obezglavljene i pomahnitale komunističke bande u šumi, sve određene starešine i svo nacionalno naoružano ljudstvo ima povesti beskompromisnu borbu za njihovo potpuno uništenje. Izuzetka u ovome pogledu ne može biti.4) Ko se uhvati da nosi hranu ili druge potrebe komunistima, a to se tačno utvrdi, komandant brigade sa čije bi teritorije bio takav krivac, odmah će ga streljati i porodicu potpuno uništiti. Kuću spaliti, a stoku zapleniti za izdržavanje gorskih jedinica.5) Ko se uhvati, a to se od strane komandanta brigade utvrdi, da je krio komuniste, primio u svoju kuću ili im slao makakva obaveštenja, biće najstrožije kažnjen.6) Ko se uhvati i bude dokazano, da je neko lice videlo komuniste, a nije na najbrži način izvestilo najbližu četničku komandu, biće takođe kažnjeno, u čemu se komandantima brigada ostavlja puna inicijativa.7) Ako u nekom selu bude ubijen makoji četnik, komandant brigade dotične teritorije odmah će streljati deset simpatizera. [112]– Naređenje komandanta Komskog korpusa za nemilosrdno uništavanje pripadnika narodnooslobodilačkog pokreta i njihovih porodica (4.9.1943).
edit: Warn zbog stalkovanja Praslina Edited by Yoda
Link to comment

Steta sto nema vise Topolinih fotografija, verujem da je bilo ljudi koji su znali da ih cene ali moralo se popustiti histericnim naletima par najvatrenijih i lazima sklonih diskutanata provokatora. ^_^

Link to comment
Steta sto nema vise Topolinih fotografija, verujem da je bilo ljudi koji su znali da ih cene ali moralo se popustiti histericnim naletima par najvatrenijih i lazima sklonih diskutanata provokatora. ^_^
Погледај линк фотографије па реци хоп.
Link to comment
Погледај линк фотографије па реци хоп.
Pogledao sam i rekao hop.Priznaj da si sve Topoline fotografije skinuo i pohranio na svoj HD. ^_^Sada mozes da priznas, Kima, Filipenka i ostalih nema u blizini.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...