Jump to content
IGNORED

The Master (2012)


3opge

Recommended Posts

Kako se usuđuješ da topik svetog Pola Tomasa Andersona otvoriš u toj jakni?!
:rolf:Jedva cekam ovaj film. P.T. Anderson pravi genijalne filmove, tako ce verovatno biti i ovog puta. Radiohead's Jonny Greenwood u soundtracku je samo bonus, slag na torti :wub:
Link to comment
  • 1 month later...

uh, kakvo razocaranje.nista tu nije pomogla izgladnelog i sablazno propalog posebno za ovu ulogu Djoakina disciplina iskrivljene kicme kao ni erupcije negativne energije koje je demonstrirao. PSH bogami igra za sve pare ali na zalost 'Gospodar' ostaje samo reciklirana i izmestena ali nedorecena i nefunkcionalna verzija 'Bice krvi'.odoh ja da ponovo gledam Boogie Nights i Drive.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

bumpFilm je nagrada za strpljive. Malo sporiji ritam na početku, ali sve ostalo vrhunski. Trio glumaca (ne treba zaboraviti Amy Adams) fenomenalan. Joaqin na momente malo pretenciozan, ali sve to ima smisla kad dođe u kadar sa Masterom. Sama ideja filma mi je upotrebljiva na više načina, ne samo kao prcanje sajentologa (što je očigledno bila inspiracija filma, obzirom da je PTA priredio specijalnu projekciju za Toma Kruza), već i kao poređenje za sve Mastere, čak i na ovdašnjoj društveno-kulturnoj sceni: šarlatane koji svojom harizmom ili čime već okupljaju druge oko sebe, terajući ih da brane "ideju" potpuno izuzetu od racionalnosti, realnosti i logike.

Link to comment
bret easton elisu se nikako nije svideo. ja nekako ni nemam volje pogledati pored svih kritika, a volem pta
cekaj, ti se prvo nacitas kritika, pa gledas film? nije ni cudo sto si toliko nadrndan.ja zaspao sinoc na pola Mastera, sto od umora, sto od Kvazimoda. ke vidimo.
Link to comment
cekaj, ti se prvo nacitas kritika, pa gledas film? nije ni cudo sto si toliko nadrndan.ja zaspao sinoc na pola Mastera, sto od umora, sto od Kvazimoda. ke vidimo.
obično niti trejlere niti kritike pre gledanja, a na ovo naletim nehtejući. bee na twitteru, 3org ovde i još nekuda sam pročitao da je pta izdao noći bugija. ovo s tičerom ohrabruje
Link to comment
obično niti trejlere niti kritike pre gledanja, a na ovo naletim nehtejući. bee na twitteru, 3org ovde i još nekuda sam pročitao da je pta izdao noći bugija. ovo s tičerom ohrabruje
ma salim se, ne moras da se pravdas.
Link to comment

kad vec pricamo, +1 za ticera!u biskishu odgledano pa znam dal bih zaspala kod kuce jer jeste sporo u pocetku, odnosno ima cudan ritam throughout ali vredi svaku paru.volim pta i inace ali i ovi sto ne poznaju opus a gledali sa mnom su bili zadovoljni. fanatasticno prenosi duh i atmosferu idolopoklonstva i psh je tu uleteo kao mega car jer vlada svakim kadrom u kom se pojavljujei nikako nemojmo zaboraviti amy adams, kakav kasting!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...